تاریخ ارسال : ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چرا احمدی نژاد در مراسم ختم هادی نوروزی شرکت کرد؟

به گزارش شلمچه نیوز، بهرام افشارزاده، سرپرست باشگاه استقلال بعد از حضور در مراسم درگذشت “هادی نوروزی” که دیروز صبح (سه‌شنبه) در مسجد حضرت امیر واقع در منطقه مرزداران تهران با ابراز تاسف از درگذشت آن مرحوم، گفت: ضایعه فقدان هادی نوروزی را به خانواده‌ آن مرحوم، هو‌اد‌ا‌ران و اهالی ورزش تسلیت می گویم. این اتفاق خیلی بدی بود که برای ورزش ایران رخ داد.

وی در پاسخ به این سوال که عده ای معتقد هستند تا یک بازیکن از دنیا نرود حق و حقوقش پرداخت نمی‌شود، عنوان کرد: قبول دارم که باید باشگاه‌ها امکانات و شرایط لازم را برای یک بازیکن فراهم کنند. به‌ هر‌ حال این اتفاق تلخ رخ داده و کلیه اهالی ورزش موظف هستند به خانواده‌ مرحوم نوروزی کمک کنند.

سرپرست باشگاه استقلال ا‌دا‌مه‌ داد: البته در این میان من فکر نمی‌کنم که کمک کاری از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته باشد. ما صندوق پیشکسوتان داریم که باید فعال‌تر عمل کند. این اتفاقات تلخ همیشه وجود دارد و باید برایش فکری کرد.

افشارزاده در پاسخ به سوالی درباره حضور احمدی نژاد در مراسم هادی نوروزی گفت: احمدی نژاد، یک فرد ورزشی است و طبیعی است که در این مراسم حضور داشته باشد. به‌ هر‌ حال نوروزی یک ورزشکار ملی بود و آمدن اهالی ورزش و امثال احمدی نژاد باعث تسلی خاطر بازماندگان می‌شود.

سرپرست استقلال در پایان از پاسخ دادن به سوالات در مورد وضعیت باشگاهش خودداری کرد.

 

ایسنا


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2386

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.