تاریخ ارسال : ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چرا احمدی نژاد ۸ سال مشایی را در خود نگه داشت؟

 حق شناس در میانه بحث درباره رد صلاحیت‌ اصلاح طلب‌ها از میرتاج الدینی پرسید که«چرا احمدی ن‍ژاد ۸ سال مشایی را در کنار خود نگه داشت؟»

به گزارش شلمچه نیوز،  رد صلاحیت اصلاح طلبان از سوی شورای نگهبان، بخشی از مناظره جواد حق شناس و سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در کافه خبر بود.

میرتاج الدینی در رابطه با رد صلاحیت اصلاح طلبان معتقد است که «علت اینکه اصلاح طلب ها کمتر اجازه عبور می‌گیرند این است که رجال سیاسی آنها، افرادی که ضوابط و معیارهای اصلی نظام را رعایت کنند، تعدادشان کم است یا بهتر است بگوییم افرادی که از خطوط قرمز عبور کردند، در میان اصلاح طلبان چه در مجلس، چه در ریاست جمهوری  زیاد است. مثلا در فتنه ۸۸ بالاخره جریان اصلاح طلب افرادی که بتوانند از این قضیه عبور درستی داشته باشند، افراد معدودی بودند،بنابراین ما اینجا روی معیارها و ضوابط باید بحث کنیم که شورای نگهبان با این ملاک‌ها شخصیتی مثل آقای عارف را تأیید می کند. در مجلس شورای اسلامی هم این‌های خیلی سر و صدا کردند.»حق شناس در پاسخ به صحبت‌های میرتاج الدینی از او در رابطه با رد صلاحیت«مشائی» پرسید که معاون پارلمانی احمدی‌نژاد، گفت: خب در آن موضوع هم شورای نگهبان طبق ضابطه درست عمل شد.

چهره اصلاح طلب این مناظره از میرتاج الدینی پرسید که «پس چرا آقای احمدی نژاد ۸ سال ایشان را کنار خودش نگه داشت؟» و او پاسخ داد:  این ایراد را باید به احمدی‌نژاد گرفت و ایشان باید پاسخگو باشند. ما عملکرد شورای نگهبان را در این خصوص درست میدانیم.

وی در ادامه خطاب به  حق شناس گفت: من هم از شما خواهشی دارم،به آن رجال سیاسی اصلاح طلبی که در تیم ملی شما بازی‌ می‌کنند، بگویید کارت قرمز زیاد نگیرند، از نظام کارت قرمز زیاد می گیرند و رد می شوند. این ها کارت قرمز گرفتند، رهبری می‌گویند که روی فتنه سال ۸۸ هنوز هم حساس هستند، برخی رجال سیاسی اصلاح طلب افرادی هستند که در فتنه ۸۸ کارت قرمز گرفتند و مردود شدند، حتی به طرف براندازی نظام رفتند. الان حادثه کودتا در ترکیه پیش آمده است چه تعداد زیادی از اینها را بازداشت کردند، در جمهوری اسلامی عطوفت نظام مانع این اتفاقات شد، اما وقتی کسانی نتوانستند در مسئله حساسی تابع قانون و ولایت فقیه شوند و جامعه را به طرف فتنه‌ بردند و اینها سکوت کردند.

خبرآنلاین

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21138

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.