تاریخ ارسال : ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چرا استاندار وقت تیم فوتبال شهرداری ساری را منحل کرد؟!

 

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ به یا داریم چند سال پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، تیم شهرداری ساری بعد از پیروزی مقابل تیم های استقلال تهران / ذوب آهن و سپاهان اصفهان / تراکتورسازی تبریز / ابومسلم مشهد / پاس و بانک ملی تهران و دهها تیم دیگر به مقام قهرمانی دست یافت .

به دنبال کسب این مقام در مسابقات فوتبال باشگاههای کشور ، بنده به اتفاق مسئولین و کادر فنی و بازیکنان و شهردار وقت به حضور مهندس مفیدی استاندار وقت رسیده و شهردار گزارش پیروزی ها و چگونگی قهرمانی شهرداری ساری را تشریح کرد .

پس از تشریح این موفقیت ، مهندس مفیدی به مه اعضای تیم هدیه داد و در جمع حاضر خطاب به شهردار گفت : در کجا کتاب قانون شهرداری ها به تکلیف شده که از پول شهروندان که باید برای عمران و آبادانی و خدمت رسانی و پرداخت حق و حقوق پرسنل خود استفاده کنید ، برای تعدادی از ورزشکاران و تدارکات تیمداری مورد هزینه قرار می دهید ؟ این خلاف صد در صد قانون و مغایر با منافع شهر  وشهرداری و شهروندان است . استاندار مدعی شد که همین امروز به بنده گزارش داده اند شهرداری کلی بدهی به پرسنل و پیمانکاران دارد و در حالی که چنین بحرانی در شهرداری وجود دارد شما به دنبال تیمسازی و تیمداری هستید پس تکلیف پرسنل شما چه می شود ؟ مگر خودتان نباید در این خصوص احساس مسئولیت کنید بنابراین دستور می دهم این تیم را به دستگاهی دیگر که متولی ورزش و یا بنگاههای اقتصادی  است واگذار کنید که در غیراینصورت مرتکب خلاف صد در صد هستید .

شهردار وقت خطاب به استاندار گفت : ما از پیمانکاران که بخش خصوصی هستند برای امورات تیم اعتبار می گیریم که استاندار نیز در پاسخ به شهردار گفت : آقای شهردار خودتی !!! این پیمانکاران مگر پول نذری دارند؟! این کار خیانت است و شهردار متوجه شد که نمی شود سر مسئولین را با خیانت شیره بمالد و در پایان نیز تیم شهرداری بنابر دستور مهندس مفیدی منحل گردید .

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29594

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.