تاریخ ارسال : ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چرا بعیدی نژاد دهانش را نمی بندد!

چرا آقای بعیدی نژاد که زمانی یکصد دستاورد نداشته برای برجام می شمرد، اکنون حاضر نیست نسبت به بازگشت چند لایه تحریم ها و لغو و ابطال عملی برجام ، لا اقل در لفظ اعتراض کند؟

به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام حمید رسایی با تیتر؛ پالس مشکوک بعیدی نژاد به ناقضان آمریکایی برجام، نوشت:  آقای بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن ( رئیس تیم ایرانی در مذاکرات کارشناسی ) نوشته اند ” از هرگونه شتابزدگی در اعلام مواضع نسبت به مصوبه تحریمی سنای آمریکا پرهیز شود”. با وجود مغایرت صریح این تحریم ها با مواد ۲۶ تا ۲۹ برجام، ایشان می گوید هنوز نمی داند که تحریم های جدید مغایر برجام است یا نه و البته نیمچه امیدی هم به وتوی مصوبه مذکور از سوی ترامپ نشان می دهد!

تصور کنید این یادداشت تیم مذاکره کننده را ترجمه کنند و روی میز تصمیم گیران اطلاعاتی یا سیاسی_دیپلماتیک در آمریکا قرار دهند. طرف آمزیکایی از اینکه چند برابر تحریم های پیش از یرجام را تصویب می کند و چنین واکنش منفعلانه و خواب آلودی می بیند، چه احساسی باید پیدا کند؟ جز احساس گستاخی و تعدی بیشتر؟ براستی آمریکا چه بلایی سر برجام بیاورد، به غیرت و عزت و حیثیت حضرات مسئول برجام بر می خورد تا کاری بکنند؟ چرا آقای بعیدی نژاد که زمانی یکصد دستاورد نداشته برای برجام می شمرد، اکنون حاضر نیست نسبت به بازگشت چند لایه تحریم ها و لغو و ابطال عملی برجام ، لا اقل در لفظ اعتراض کند؟ و اگر نمی تواند ، چرا لا اقل دهانش را نمی بندد تا دشمن را به تهاجم بیشتر تحریک نکند؟! آیا واقعا نادانی است یا تعمدی در کار است؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53588

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.