تاریخ ارسال : ۰۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چرا عطریانفر از سوال شلمچه نیوز بر افروخته شد؟

 به گزارش شلمچه نیوز، مناظره «از تسخیر تا نفوذ» با محور بررسی تلاش آمریکا برای نفوذ در شرایط پسابرجام صبح امروز چهارشنبه ۶ آبان در خبرگزاری فارس بین محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و رضا سراج تحلیلگر مسائل استراتژیک برگزار شد.

be7f5b18-270c-4ddb-9415-5fb3ec5d0c62

عطریانفر در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان که خطاب به وی گفت: شما عضو ستاد قیطریه بوده‌اید و این ستاد از محل‌های اصلی نفوذ دشمن در انتخابات ۸۸ بوده است، گفت: بنده عضو ستاد قیطریه نبودم، در ستاد قیطریه جماعتی از دوستان دوم خرداد حضور داشتند که می‌خواستند با آقای موسوی همراهی کنند اما رها بودند البته خطاهایی هم در آن صورت گرفت اما اینکه می‌گویید وزارت اطلاعات در آنجا چیزهایی پیدا کرده است اگر چنین است به ما هم نشان بدهید تا ببینیم.

وی با بیان اینکه من در کیس ۸۸ معتقد بودم نباید نقش فعالی داشته باشم، به قضیه مصاحبه خود که در رادیو اسرائیل منتشر شد اشاره کرد و گفت: یک مؤسسه ترجمه زیرنظر مجموعه وزارت اطلاعات به خبرنگاران خارجی سرویس ترجمه ارائه می‌دهد، چون تشخیص دادند من در گفت‌وگو با خبرنگاران خارجی رعایت‌هایی می‌کنم، آنها را به بنده شیفت دادند و من این موضوع را تحمل کردم و پذیرفتم که ذیل تدابیر جمهوری اسلامی و دولت احمدی‌نژاد با خبرنگاری از کشور فرانسه که از مؤسسه تحت نظر وزارت اطلاعات مجوز گرفته بود مصاحبه کنم که این فرد یک اسرائیلی بود که گفت‌وگوی ما را در رادیو اسرائیل نیز منتشر کرد.

۰۱fb742c-ca4f-4c24-8aa8-e380c7d548aa

پس از آن خبرنگار شلمچه نیوز از عطریانفر پرسید: آیا قبول دارید در جریان فتنه ۸۸ دستگیر و در دادگاه محکوم شدید؟ عطریانفر جواب داد: بله قبول دارم. خبرنگار شلمچه نیوز مجددا پرسید آیا این رفعت و محبت نظام جمهوری اسلامی نیست که شما در کمال آزادی در این جلسات آزادانه شرکت می کنید؟ عطریانفر پاسخ داد: بله قطعا همین است. خبرنگار شلمچه نیوز گفت: شما در جریان فتنه حامی جریان برانداز بودید و تا جایی که اوباما با نام بردن از سران فتنه حمایت خود را با آنها علنی اعلام کرده بود و حالا می گویید آمریکا دشمن اول ما می باشد! اما شما در کمال ناباوری صحبت از مهندس میرحسین موسوی می کنید و گویی ایشان یک شیطنت بچه گانه ای انجام داده اند؟ آقای عطریانفر شما در توجیه محکومیت خود در جریان فتنه ۸۸ فقط مصاحبه با خبرنگار صهیونیستی را نام بردید بدون اینکه اشاره ای به محتوی مصاحبه گفته باشید! پس از آن عطریانفر خواست در این باره توضیح دهند که خبرنگار شلمچه نیوز گفت: اگر اول جلسه اجازه داشتم حرف بزنم قطعا این جمله را می گفتم که شما که یک محکوم فتنه بودید و هرگز نشنیده ام نسبت به عملکردتان در فتنه ۸۸ ندامت داشته باشید و به همین دلیل جلسه شما را ترک می کردم و الان هم که دیدید صحبت های شما را گوش کردم به این دلیل است که حرفم را بزنم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4296

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.