تاریخ ارسال : ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چرا نباید نام کسی که هزار میلیارد از پول مملکت را دزدیده، برده شود؟

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، سردار سالار آبنوش امشب در مراسم تکریم حماسه ۹ دی در روستای میغان اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران مثل سایر نظام ها در یک مساله اشتراک دارد و همه کشورها، احتیاج به چهار رکن و ستون دارند، در کشور ما، سه ستون قدرت، در دست ولایت هست که در این بخش، استوار ایستاده ایم و رکن چهارم که مساله اقتصاد هست، در دست دولت هست که در این بخش مشکل داریم.

وی اضافه کرد: نخستین رکن، قدرت بازدارندگی و امنیتی هست و هیچ حکومتی نیست که این رکن را نداشته باشد و هر کشوری که این توان را خودش باشد، یکی از پایه های ابرقدرت بودن را دارد.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران یادآور گردید: عربستان به آمریکا متکی هست و ژاپن که قدرت صنعتی هست، پس از جنگ جهانی دوم، قدرت دفاعی و ارتش و امنیتی ندارد و منسوب محض به آمریکاست، چرا که تسلیم آمریکا گردیدند و آمریکا، این کشور را راستی آزمایی می کند و هنوز به نتیجه نرسیده که قدرت نظامی و امنیتی دارا باشند.

وی با اظهار این که قدرت بازدارندگی، شاخصه قدرت و ثبات کشور هست، تبیین کرد: در مساله برجام، اظهار کردیم به طرف مقابل اعتماد نکنید، چرا که طرف مقابل ما در گفتگوهای، شیطان هست و نباید لبخند و شوخی وی را جدی گرفت، برای این بود که ژاپن ۷۰ سال همه چیز خود را داده تا راستی آزمایی گردد.

  آبنوش اظهار کرد: امروز همه دنیا اقرار کردند که قدرت بازدارندگی ما مربوط به خودمان هست و در شرایطی هستیم که کنترل دشمن نیز در اختیار ماست و هیچکس توان ندارد مدعا کند که این کار را به تنهایی انجام داده هست.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران مطرح نمود: ما با دنیا قصد درگیری و جنگ نداریم و اگر قدرت تدبیر ولایت نبود، دشمن صد بار ما را از میان برمی داشت.

وی از علم و تکنولوژی به عنوان پایه و ستون دوم نظام یاد کرد و اضافه کرد: هنگامی دشمن ما را تحریم نمود تا فلج شویم، ما برنامه های تحریمی دشمن را کاوش کردیم و فرزندان این مرزوبوم، با توسل به امامن اطهار (ع) و توکل به خدا، در شاخص های علمی و تکنولوژی، کشور را به خودکفایی رساندند و در بحث علم، به گفته خودشان بخشی از ۱۰ کشور برتر دنیا قرار داریم.

آبنوش افزود: این شاخص طبق زیرساخت ها انجام شده که دربردارنده راه، پل، جاده و تونل هست که غالباً در کشور ما نبود؛ کنترل، هدایت و مهار آب که از احتیاج کشور بالاتر هست و در سدسازی بخشی از کشور های مطرح دنیا هستیم.

یگان های حزب اللهی و جوانان مؤمن و انقلابی، بزرگترین پالایشگاه دنیا را به نام خلیج فارس ساختند

معاون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران علاوه بر این عنوان نمود: هنگامی از این نقشه باخبر شدیم، با کوشش جوانان برومند ایران اسلامی طی مدت پنج ماه، در این زمینه به خودکفایی آمدیم و همه دنیا مات و مبهوت ماندند و آمدند التماس کردند که قرار داد را تمدید کنیم.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران، سومین پایه و ستون را سیاست قرائت کرد و مطرح نمود: تولید و توزیع قدرت در جامعه ارزشمند هست و دشمن در فضای سایبری روی ذهن جوان ما کار می کند و لازم هست بدانیم تولید قدرت در جهان متمایز هست و تنها کشور مدعی دموکراسی و تولید قدرت از طریق مردم منحصرا ما هستیم.

هنگامی مقتدرانه جلوی ورود داعش را می گیریم، توان نداریم جلوی ورود کاروان های طولانی قاچاق را دریافت کنیم؟ 

آبنوش با اظهار این که در فتنه ۸۸ اصل ولایت را هدف قرار داده بودند، یادآور گردید: قبول داریم فتنه به سپاه، صداوسیما و شورای نگهبان لطمه رساند، اما مقام معظم رهبری محکم ایستاده اند و شکل ساختاری نظام را محافظت کردند.

وی اضافه کرد: اقتصاد، ستون چهارم هست که ما در آن ضعیف هستیم و دلیل هم این هست که این بخش در دست دولت هست و اداره معیشت مردم بر عهده دولت هست، دولتی که مردم آنان را برگزیدند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران با اظهار این که چند سال هست با منطق اعتراض می کنیم و دشمن کور خوانده که بتواند ذره ای بین ما و ولایت جدایی بیندازد، تبیین کرد: ما همه چیز خود را برای این نظام گذاشتیم، اما چرا کارگزاران ما و اداره کننده های امورات ما از جنس سردار سلیمانی نیستند؟ مگر سردار اقتصادی از جنس سلیمانی نداریم؟ چرا بسیار داریم، اما سوال اینجاست که چرا دولت این اشخاص را بر مسند اقتصادی نمی گذارد؟ آیا کسی که خودش آلوده هست توان دارد جایی را پاک کند؟

وی تبیین کرد: ما که با ابهت جلوی ورود داعش را می گیریم آیا توان نداریم جلوی ورود کاروان های طولانی قاچاق را دریافت کنیم؟ آیا کسی که هزار میلیارد دزدیده، به اندازه کسی که یک کیلو مواد مخدر دارد به کشور ضربه نمی زند؟ چرا نباید نام این اشخاص برده گردد؟.

مسئولان نفوذی با تحولات پس از فتنه ۸۸، در گلوگاه اقتصادی کشور جای گرفتند

وی علاوه بر این با اشاره به بازداشت بعضی اشخاص در فتنه ۸۸، اظهار کرد: ما در این بازداشت ها از بهایی ها، درفش کاویانی، ملی گراها، نهضت آزادی، منافقین، اصلاحطلب ها، کومله و دموکرات و خباط و دموکرات کردستان و سلطنت طلب ها داشتیم که زیر یک چتر بودند و مشکل کلیدی آنان ولایت فقیه بود و تحت عنوان تقلب به خیابان ها ریختند و الان پشیمان می باشند و گمان می کردند مردم با آنان می باشند، اما بسیار زود خود را لو دادند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران به فتنه تازه و رسوخ در نظام اشاره و تبیین کرد: ما از مجلس نظارت می خواهیم، پرونده های زیادی در کمیسیون اصل ۹۰ وجود دارد، چرا رسیدگی نمی توان؟ چرا ملاحظه کاری می گردد؟ مردم ایستادند و تعداد ای دنبال خوردن می باشند، فتنه ۸۸ به قصد از بین بردن اصل ولایت فقیه بود، چرا که ایران اسلامی در سایه سار ولایت، الگوی آزادگان عالم هست.

وی با اظهار این که تحت لوای اصلاحطلب، معترض فتنه گر درست کردند، اضافه کرد: فاسدین هم با این ها می باشند و فرق نمی کند، چون خیانت کرده و جلوی رشد اقتصادی را گرفتند و تحریم چند برابر گردید، لازم هست فتنه گر و هدف وی را بشناسیم، آنان از بلند شدن شما عصبانی می شوند، کشوری که همه چیز دارد، ثروت و فکر جوان و آب دارد، نباید مشکل داشته باشد، اما مسئولان نفوذی با دگرگونی پس از فتنه ۸۸، در گلوگاه اقتصادی جای گرفتند و مجلس لازم هست نظارت کند تا سوءاستفاده نشود، نانجیب آن کسی هست که با رأی مردم به موقعیت دست یافته و کار انجام نمی دهد و بعضی کوشش دارند تا بین مردم ناخشنودی ایجاد کنند و لازم هست هوشیار باشیم و آگاهی قسمتی کنیم و به صورت ریشه ای از گردنه گذر کنیم تا خون شهدا دست مایه دسیسه فتنه گران نشود.

به مسؤولان سفارش می کنیم به فکر خدمت به مردم باشند و دستگاه قضایی نیز محکم با متخلفان برخورد نماید

آبنوش گفت: ما اسنادی داریم که ریاست دولت اصلاحات این آقا از عربستان، قطر و بحرین پول گرفته، برای چه لازم هست این پرورش دهندگان داعش به ما پول بدهند؟ چرا فکر می کنید مردم فراموش کردند؟ اصلاح طلبی با پول وهابی چه معنی دارد؟ اصلاح طلبی و فتنه و له کردن مردم و منفعت های آنان را بالا کشیدن چه معنایی دارد؟

وی با اظهار این که ۴۰ سال پیش انقلاب کردیم و در این مدت ۲۰ سال اصلاحطلبان حاکم بودند، یادآور گردید: پس کو این اصلاح طلبی؟ ما در کنار انقلاب، اسلام و ولایت هستیم و اهل کیسه دوختن نیستیم و به شما نصیحت می کنیم که به مردم خدمت کنید و درست عمل کنید و از دستگاه قضایی هم می خواهیم که محکم عمل کرده و نمایندگان نیز نظارت عملی کنند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران در انتهاء تبیین کرد: فتنه ۸۸، فرزند ناخلف اصلاح طلبی گردید، فتنه نمرده هست و لازم هست مواظب باشیم، در کشور ما ثروت هست، اما مدیریت وجود ندارد و اگر رکن چهارم که در دست دولت و مجلس هست درست گردد، برای نخستین بار ابرقدرت اسلامی تشکیل خواهیم داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81371

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.