تاریخ ارسال : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۱:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چرخ کشتی نباید از حرکت بایستد/ هیچ گزینه ای به جای خادم مطرح نیست

محمدحسین محبی، ریاست هیات کشتی استان کرمانشاه در صحبت با خبرنگار مهر با بیان اینکه بزودی نشست مجمع فدراسیون طی هفته آینده برای رسیدگی به وضع کنونی کشتی برگزار می گردد، گفت: با توجه به استعفای رسول خادم و علاوه بر این کوشش اعضای مجمع برای برگشت وی باید به زمان باقی مانده تا رقابتهای با اهمیت بین المللی پیش رو هم توجه نماییم. خواسته تمامی اعضای مجمع، برگشت خادم به فدراسیون بود که امید داریم این اتفاق رخ دهد، اما با توجه به وضع کنونی اگر چنین رخدادی صورت نگرفت باید به فکر تعیین جانشین و اداره امور فدراسیون توسط وی باشیم.

وی گفت: سال سخت و پرکاری را پیش رو داریم و نباید اذن دهیم چرخ کشتی از حرکت و پویایی بازماند. اعضای مجمع در همین راستا در روزهای آینده نامه ای را به وزارت ورزش می فرستند تا زمان برپایی مجمع مشخص و تکلیف برگشت خادم یا انتخاب سرپرست جدید مشخص گردد.

عضو مجمع فدراسیون کشتی در جواب به این سؤال که آیا گزینه خاصی برای جانشینی رسول خادم، موردنظر مجمع است یا خیر گفت: فعلا هیچ گزینه ای مطرح نیست و بحث و اجماعی هم در این مورد صورت نگرفته است. آنچه مشخص است ما باید تا زمان برپایی مجع حوصله کنیم و پس از آن خوب ترین تصمیم را با توجه به شرایط کنونی کشتی اتخاذ نماییم.

طبعا رسیدگی به امور فدراسیون کشتی برای سرپرست جدید هم دشوار می باشد که قطعا تمامی زیر مجموعه های فدراسیون از هیچ کوشش و کوششی برای کمک به سرپرست جدید و رشد و اعتلای این رشته دریغ نخواهند کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94870

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.