تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چند نفر از مدیرانی که حقوق نجومی می‌گیرند حاضرند به سوریه بروند؟!

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

سرگزی، دبیر انجمن اسلامی علوم پزشکی زاهدان در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، بیان داشت: باسلام متاسفانه این روزها شاهد تحریم دوباره کنگره امریکا هستیم این کارها ما را یاد جنگ صفین می اندازد که دشمن، قران را بر سر نیزه کرد و عده ای از سپاه امام علی(ع) گفتند ما با قران نمی جنگیم. امروز همان شرایط بود که عده‌ای گفتند با کدخدا باید سازش کرد و عده ای هم گفتند امریکا می‌تواند هر کاری کند.

 

وی افزود: اینها همانند همان کسانی هستند که گفتند ما با قران سر نیزه جنگ نمی کنیم؛ در صورتی که مقام معظم رهبری بارها فرمودند من به مذاکرات خوش بین نیستم؛ حال این افراد که انقدر می گفتند باید برجام بشود که مشکل اب خوردن مردم حل شود؛ گرچه مشکل حل نشد همان مشکل اب خوردن به مشکل‌ها تبدیل شد.

 

این فعال دانشجویی تصریح کرد: متاسفانه مسئولان ما چشم به کمک دشمن دارند؛ در صورتی که دشمن، دشمن است و انتظار کمک نمیتوان داشت؛ ایستادگی را باید از عزیزانی یاد بگیریم که همه چیز خود را گذاشته اند، رفتند مثل شهدای هشت سال دفاع مقدس و عزیزانی که در سوریه و عراق در حال جنگ با داعش هستند اینها همیشه سربلند هستند؛ در صورتی که توجه ای از سوی دولت مردان به این عزیزان و خانوادهای شهدا نمی شود.

 

سرگزی گفت: ما هر چه داریم از شهدا هست ما که می دانیم شهدا از تمام دلبستگی های دنیا دل کندند؛ حال سوال اینجاست چند نفر از مدیران و معاونین که حقوق نجومی می گیرند حاضرند برای یک لحظه به سوریه بروند. آیا واقعا اگر یک امتحان از افرادی که پست مدیریتی با حقوق نجومی می گیرند بگیرند که ایا حاضرند برای یک روز به سوریه اعزام شوند؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30511

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.