تاریخ ارسال : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چهره هایی که جدیدا پا در ۴۰ سالگی گذاشته اند

هفته نامه دیده بان: هر چه در مورد ۴۰ سالگی شنیده اید را کنار بگذارید. اینجا ۴۰ سالگی یعنی سفیدی موهای شقیقه؟ که مطلوب جذابتر هست. یعنی پختگی، یعنی سخن حرف شماست که مطلوب این هم مطلوب هست. در ۴۰ سالگی توان دارید به سادگی عاشق شوید چون با لب های خندان به شما اظهار می کنند حق دارید، تازه اول چلچلی تان هست… واقعا ۴۰ سالگی چه سنی هست که در تاریخ این همه در مورد اش اظهار کردند. چرا در نچین تا پادشاه به ۴۰ سالگی نمی رسید نمی توانست به تخت پادشاهی بنشیند؟ یا در ژاپن ۴۰ سال به بعد را جشن ولادت دارند و پیش از آن را کلا حساب نمی کنند. شاید ۴۰ سالگی ولادتی بار دیگر باشد… تصمیم گرفتیم به این ایامی ستاره هایی که وارد این سن پر راز و راز شده اند نگاهی بیندازیم. شما دگرگونیی در آنان می بینید؟

فرزاد حسنی/ ۲۱ شهریور ۱۳۵۶

« شما دگرگونیی در آنان می بینید؟«همیشه تو زندگانی ام دنبال یه پاس طلایی بودم ولی بهم پاس که ندادن هیچ، خودشون توپ رو کردن تو گل! اونا شدن غزال تیزپا، من گردیدم شیر بی یال…» » سرنوشت هنری فرزاد حسنی را میتوان با این جمله گره زد. این جمله چکیده ای از داستان فیلم «ثبت با سند برابر است» هست که در فهرست بازیگران ۴۰ ساله اش نام حسنمی هم دیده می گردد.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  حالا این که مضمون با حسنی چه رابطه ای دارد را توان داریم به ورودش به حرفه مجری گری با برنامه «کوله پشتی» پیوند داد، چرا که آن برنامه به پاس گلی برای او مبدل گردید و حاشیه های و صد البته قدرت او در اجرا موجب شهرتش گردید. او سالها هست که ترانه سرایی هم می کند و عاشق کتاب و کتابخوانی هست. بازیگری را در کلاس های مدرس حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده هست. در یک خانواده تماما دینی بزرگ شده و بشدت به مادرش منسوب هست.

جالب هست بدانید برخلاف بیشتر آقایان نه تنها علاقه ای به فوتبال ندارد، لکن میتوان اظهار کرد از آن متنفر هم هست. رک گویی اش البته در نهایت احترام، حتی در امر اجرا هم از مشخصه های شخصیتی اش هست و لازم هست اظهار کرد تا اکنون هم زیاد کار دستش داده. او خودش را اجرا می کند و برعکس غالبا مجری ها نقش بازی نمی کند. حسنی در سومین دهه از زندگانی اش به ابزار جدایی اش از خانم مجری، حاشیه های بسیاری را پشت سر گذاشت و اکنون با ورود به ۴۰ سالگی برنامه های بسیاری در سر دارد. او اکنون به تألیف و انتشار ترانه هایش که اکثرا هم عاشقانه می باشند می اندیشد. بعید هم نیست که با خبر ازدواجش غافلگیرمان کند چرا که در گفت و گو اخیرش با دیده بان گفته که ازدواج یکباره می آید و همیشه اهتمام اش بر این هست که آمادگی پذیرش زندگانی مشترک را دارا باشد.
 
پرستو صالحی/ ۹ آبان ماه ۱۳۵۶

 در مدت فعالیتش حاشیه در مورد او کم نبوده هست. زمانی وی را متهم به عمل های زیبایی می کردند، وادار بود روزانه ویدئو تازه یا تصاویری قدیمی اش را به اشتراک بگذارد و مخاطبانش را قانع کند که زیبایی اش خدادادی هست. زمانی هم فضای سایبری پر گردید از نام پرستو صالحی، نه بعنوان یک بازیگر، لکن بعنوان یک آدم با گذشته ای تلخ، هنگامی مواجهی احسان علیخانی در برنامه ماه عسل نشست و با شجاعت در مورد پدرش سخن اظهار کرد.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  حالا در ورود به ۴۰ سالگی دستخوش حاشیه ای جالب شده هست و هر چند وقت یک بار با واقعه ی خواستگاری تازهی از او موضوع رسانه ها می گردد. بار اول علی صالحی در برنامه زنده تلویزیونی از او خواستگاری کرد و بار دوم محمد نادری در لایواستوری اینستاگرامش. او در پاسخ به ماجراهای خواستگاری اش با انتشار یک ویدئو در اینستاگرامش به مزاح اظهار کرد کسی که سومین خواستگاری را از من انجام بدهد لازم هست من را بگیرد و جالب اینجاست که سومین خواستگار هم پیدا شد. او در شب تولدش، میهمان برنامه شب جمعه با اجرای سامان گوران کمدین مشهور بود. گفت وگو های آنان حاشیه ساز سومین خواستگاری گردید یا شاید بتوان اظهار کرد که حساسیت بالای این داستان، مخاطب های را به اشتباه انداخته.

فیلم دیدن، کتاب خواندن و نوشتن از سرگرمی هایش هست. با این که با سریال «زیر آسمان یک شهر» به آوازه رسید اما بازی در این سریال کمدی را وقفه ای برای بازیگری اش می داند. او معتقد هست که آدم طنازی نیست و پیشنهادهایش در مرحله ای منحصرا مرتبط به اقدامات کمدی بوده هست. برای ورود به دانشکده بازیگری و کارگردانی با مخالفت جدی از جانب خانواده مواجه شده هست و به گفته خودش با چند قولی که به خانواده داده، توانسته به این رشته ورود نماید: «پیش از ازدواج هیچوقت خانه مجردی نگیرد، سیگار نکشد و اگر ازدواج کرد، طلاق توی کارنامه اش نیاید.» » به گفته خودش تاکنون هم هیچ کدام از این کارها را انجام نداده هست.
 
مهناز افشار/ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶

 پس از تجربه ناکام تئاتر «دکلره» این بار افشار را در یک نمایش موزیکال به نام «الیور توئیست» در کنار نوید محمدزاده شاهد هستیم. بعد از انتهاء فیلمبرداری «لس آنجلس – تهران» به کارگردانی تینا پاکروان که بخش هایی از آن هم در آمریکا فیلمبرداری شده هست. این ایام مشغول بازی در این تئاتر هست که قرار هست روی صحنه رفته هست. شاید بتوان اظهار کرد با ورود به ۴۰ سالگی دغدغه های خانم بازیگر دگرگونی کرده و حضورش در فعالیت های اجتماعی پررنگ تر شده هست.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  افشار این ایام بعنوان سخنگوی پویش «بدسرپرست تنهاتر است» فعالیت هایی دارد و دغدغه این کودکان را میتوان با عکس هایی که در صفحه شخصی اش منتشر می کند به وفور دید.

با وجود این که تصمیم گرفته فعالیت اجتماعی اش را در ارتباط با کودکان انجام دهد، سکوتش در مورد واقعه ی شیرخشک هایی که اظهار می کنند موجب مرگ کودکان می شده و طبق همین شایعه از طریق همسرش یاسین رامین وارد کشور شده، تناقضی را در ذهن مخاطبانش به وجود آورده بود اما در نهایت جدیدا در جلسه ای که با موضوع بچه های بدسرپرست متشکل بود، سکوت را شکست و سخن های پرمعنایی زد، سخن هایی که شاید تعبیرش جدایی از همسر بود در صورت تایید شدن اتهاماتی که به وی وارد گردیده هست. او در قسمتی از گفت وگو هایش اظهار کرد: «مطمئن باشید من در کنار شما و حتی جلوتر از شما دلواپس و دغدغه مند این موضوع خواهم بود.»
 
علی اوجی/ ۱۷ اسفند ۱۳۵۶

» چهل سالگی علی اوجی را میتوان در ۲ اتفاق چکیده کرد، یکی از دست دادن صمیمی ترین دوستش، مرحوم عارف لرستانی که اندوه را می گردید تا ماه ها در تصاویری او با آن ریش های بلند دید. دومی واقعه ی ازدواجش، ازدواجی که به سرعت تشکیل شد و خبرش برای اطرافیان و طرفدارانش شوکه کننده و صد البته شیرین بود. در واقع دعوت از نرگس محمدی به برنامه دورهمی مهران مدیری، آینده این دو بازیگر را تحت تاثیر قرار داد و به ازدواج این زوج محبوب منتج گردید.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  علی اوجی که در رشته فیلمسازی نیز تحصیل کرده را پیش تر بعنوان کارگردان جشن حافظ و علاوه بر این تامین کننده بسیاری از آلبوم های خواننده های سرشناس ایرانی من جمله رضا یزدانی می شناختیم؛ اما او به ناگهان تصمیم گرفت بازیگری را هم به کارنامه خود اضافه کند. به گفته خودش به تشویق رضا یزدانی و بهرام رادان و به دعوت مهران مدیری به «شوخی کردم» او ملحق شد و در آن کار توانست نظر مدیری را به خود جلب کند و در «در حاشیه» نقش پررنگ تری ایفا کند.

او این ایام مشغول بازی در سریال چند فصلی «آرماندو» به کارگردانی احسان عبدی پور هست که قرار هست نوروز ۹۷ به روی آنتن شبکه ۳ برود. علی رغم ورودش به عرصه بازیگری گفته که موسیقی جزئی از وجودش هست و آن را هرگز کنار نخواهد گذاشت و واقعا هم این کار را نکرد چرا که جدیدا نوید انتشار آلبوم تازه رضا یزدانی با نام «در هم» با تامین کنندگی خودش را به مخاطبانش داده هست.
 
سپند امیرسلیمانی/ ۲۸ آذر ۱۳۵۶

 فیلم «نان، عشق، موتور ۱۰۰۰» را ورود حرفه ای اش به بازیگری می داند. مواجهی ابوالحسن داوودی برای دومین مشارکت قرار می گیرد و دو روز بعد از فیلمنامه خوانی از انجایی که تفکر می کرده در آزمایش بازی برای آن فیلم رد شده با او ارتباط می گیرند و بدین ترتیب ورود جدی اش به بازیگری اتفاق می افتد.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

16   16 سال از آن فیلم گذشته و فیلم سینمایی «هزارپا» که این ایام مراحل فیلمبرداری اش به انتهاء دست یافته بعنوان سومین مشارکت سپند امیرسلیمانی و ابوالحسن داوودی مراحل تولید را پشت سر می گذارد. او در این فیلم با پدرش، سعید امیرسلیمانی که از پیشکسوتان سینما و تلویزیون هست نیز همبازی شده. از علایق اش میتوان به موسیقی اشاره نمود. دف و تنبک می نواخته و در دانشگاه هم رشته موسیقی را انتخاب کرده بود اما خودش هم نمی داند چرا پاسخ کنکورش، قبولی در گرایش بازیگری بوده است!

دف و تنبک می نواخته و در دانشگاه هم رشته موسیقی را انتخاب کرده بود اما خودش هم نمی داند چرا پاسخ کنکورش، قبولی در گرایش بازیگری بوده است!از کلیدی ترین سرگرمی های دوران کودکی اش بازی تئاتر و خواندن نمایش نامه های رادیویی و ضبط آنان در نوارهای کاست بهمراه خواهرش، کمند امیرسلیمانی بوده هست. همسرش مارال آراسته که او نیز از بازیگران جوان سینمای ایران هست معتقد هست تمام چیزهای مطلوب دنیا در وجود سپند جمع شده هست. لازم هست دید جوان محبوب و خانواده دوست سینمای ایران در چهارمین دهه از زندگانی اش پدر شدن را تجربه خواهد کرد یا خیر…
 
سحر ولدبیگی/ ۱ تیر ۱۳۵۶

 وقتی در پی ستاره هایی که وارد چهارمین دهه از زندگانی شان شده اند می گشتم، اصلا تفکر نمی کردم که لازم هست شادنه سریال «پاورچین» را هم به این فهرست اضافه کنم. ۴۰ ۴۰ سال برای آن روحیه شاد، لباسهای رنگی و حتی صورتی بدون چین و چروک واقعا زیاد هست اما حقیقت دارد و او از اول تابستان تا اکنون در چهل سالگی هست.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  سحر ولدبیگی که این ایام تقریبا کم کار شده هست اما اهتمام می کند که سالی یک سریال یا فیلم را به کارنامه خود اضافه کند، در حال حاضر مثل علی اوجی، مشغول بازی در سریال چند فصلی «آرماندو» برای نوروز ۹۷ هست. او با سریال دخترهای به آوازه رسید و میتوان اظهار کرد زیادتر اقداماتی که انجام داده هست در ژانر کمدی بوده هست.

او همسر نیما فلاح، بازیگر هست. موقع بازی در سریال «رستوران خانوادگی» نقش مقابل وی را بازی کرد که سبب آشنایی زیادتر و ازدواج شان گردید، آن هم درست در روز تولدش! یعنی تاریخ ازدواج شان نیز اول تیر هست. به این اظهار می کنند حسابگری دقیق از جانب جناب نیما فلاح که با این اقدام سنجیده در اول تیر ماه تنها یک کادو می خرد.

اگر سری به صفحه شخصی این زوج بزنید متوجه علاقه شان به عزیمت، طبیعت و عکاسی می شوید. بنظرم راز جوان ماندن هر دو آنان عشقی هست که بشدت در ارتباطات شان بین خودشان و علاوه بر این محیط حول و اطرافیان شان به چشم می آید. در مورد آشفتگی چهل سالگی سحرخانم چیزی ندارم بگویم، چون تاکنون هم به نظر اشتباه کرده ایم و ۴۰ سالگی در میان نیست!
 
پوریا پورسرخ/ ۴ تیر ۱۳۵۶

در مورد آشفتگی چهل سالگی سحرخانم چیزی ندارم بگویم، چون تاکنون هم به نظر اشتباه کرده ایم و ۴۰ سالگی در میان نیست!  این که نام وی را در بین بازیگرانی نگاه کنیم که وارد چهارمین دهه از زندگانی خود شده اند اندکی دور از ذهن هست اما با نگاهی به سابقه حرفه ای و هنری او لازم هست اظهار کرد ۴۰ سال هم کم هست. پوریا پورسرخ در خانواده ای که همگی دارای تحصیلات عالیه می باشند بزرگ شده، دکترای فیزیولوژی گیاهی دارد و رشته تحصیلی اش را برخلاف عقیده والدینش انتخاب کرده. بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار و تحصیل به خارج از کشور رفته و از اقدامات پیش از بازیگری اش میتوان به خبرنگاری اشاره نمود.   آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  جالب هست بدانید که پورسرخ یا همان ژوبین عاشق پیشه سریال «وفا» با این که با این سریال دیده شده اما در بدو ورودش به دنیای عکس یعنی سال ۸۵، در ۶ فیلم و سریال دیگر هم نقش آفرینی کرده هست. « «روز سوم» از آثار پایدار او در آن سال شمرده می گردد. به ابزار کار پدرش دوران دبستان را در شهرهای جنوبی گذرانده هست و شاید این موضوع به نقشی که در این فیلم داشت و آن لهجه محبوب که الحق هم مطلوب از آب در آمد مساعدت بسیاری کرده باشد. او برای نقش رضا، برادری که در جریان آزادسازی خرمشهر به هر نرخی قصد دارد از خواهرش حفظ کند، توانست کاندیدای جشنواره فجر آن سال گردد. عاشق فوتبال هست.

کاریکاتورهایی از خودش را با لباس رئال در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته که طرفدارانش به وی تقدیم کرده اند. او تکواندوکار مطلوبی هم هست. این را کمربند مشکی که در این رشته دارد، می گوید. از اقدامات این ایامی او لازم هست به «ثبت با سند برابر است» اشاره نمود که فیلمی پر حاشیه و با درونمایه طنز و ماجراجویانه هست و بعد از ۲ سال قرار هست آذرماه اکران گردد. شاید خوانندگی هم برای پسر خوش تیپ سینمای ایران جالب باشد اما او ترجیح داده همین یک هنر را در قالب حرفه اش، بازیگری تجربه کند. فیلم «خالتور» که این ایام بر پرده سینماها دیده می گردد، داستان سه موزیسین هست که پورسرخ یکی از از آنهاست… راستی یکی از علایق آقای بازیگر فراموش گردید. او عاشق بچه هست و با این که از حاشیه در مورد ازدواج کردن فراری هست لازم هست به وی اظهار کرد دیگر وارد ۴۰ سالگی گردیدی، دیر نشود…
 
محمدرضا گلزار / ۱ فروردین ۱۳۵۶

 اولین قرارداد و دستمزد یک میلیون تومانی محمدرضا گلزار که وی را جدیدا و با یادی از ایرج قادری منتشر نمود، برای مخاطب های او جالب شده. در واقع او ۱۷ سال پیش با دعوت ایرج قادری به کنسرت گروه آریان و آشنایی با او و بازی در فیلم «سام و نرگس اش» آن هم با دستمزدی یک میلیون تومانی، توانست سوپراستار سال های بعد سینمای ایران گردد.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  گلزار از آن دسته هنرمندانی هست که یا بشدت نقد می گردد یا بشدت مورد تایید قرار می گیرد. درست هست که چهره جالب او در ابتدا موجب شهرتش گردید اما لازم هست این را هم در نظر گرفت که زیاد جذابانی می باشند که به سینما آمدند و به چشم به هم زدنی نیست گردیدند. پس نمی گردد قدرت بازی و هوش او در انتخاب هایش را ندید گرفت. با همین جرأت و شجاعت هم به خوانندگی ورود کرد و کنسرت هایش این ایام در دسته پرمخاطب ترین ها قرار می گیرد.

علاوه بر هنر به ورزش هم علاقه مند هست و کارت مربیگری اسکی هم دارد. جالب هست بدانید او هم مثل پوریا پورسرخ روزنامه نگاری هم کرده هست. گلزار چند سال هم مجموعه زیبایی برای آقایان داشته که در دهه ۹۰ تعطیل شده هست. مرد جالب و پرکار سینمای ایران با تمام فراز و نشیب ها و حاشیه ها اکنون دیگر وارد ۴۰ سالگی شده و تنها سال کنونی را زمان دارد تا به وعدهای که به مخاطبانش داده عمل کند. قول ازدواجش را، آن هم در ۴۰ سالگی…!

!در شرایطی که دخترهای اصطلاحا دم شانس از کم بودن خواستگار گله مندند، روزانه ویدئوی تازهی از خواستگاری از محمدرضا گلزار پخش می گردد. سوپراستار سینمای ایران در این زمینه هم هواداران بسیاری دارد و هنگامی در یک گفت و گو تصویری از او در مورد حاشیه های پیش آمده (همان خواستگاری های هر روزه) و ازدواجش پرسش گردید او ۴۰ سالگی را وعده داد.
 
الهام حمیدی/ ۸ آذر ۱۳۵۶

 الهام حمیدی چهارمین بازیگر ۴۰ ساله «ثبت با سند برابر است» بهمن گودرزی هست که این ایام بعد از دو سال توقیف، خبر اکرانش شنیده می گردد. علی رغم این که حمیدی به ژانر کمدی بشدت علاقه مند هست، زیادتر وی را در سریال های جدی و حتی تاریخی مثل مختارنامه، یوسف پیامبر و شهریار دیده ایم. او که پیشتر اظهار کرد به این ژانر علاقه دارد و حتی شاید زیادتر از نقش های جدی بتواند در طنز و کمدی قوی ظاهر گردد، اکنون در یک فیلم کمدی ماجراجویانه قرار هست دیده گردد.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  به طور قطع اگر بخواهیم فیلمی که سکوی پرتاب الهام حمیدی گردید را انتخاب نماییم قطعا سریال «مسافری از هند» هست. بعد از آن نیز بازی در سریال «زیر تیغ» که به یکی از سریال های به یادماندنی تلویزیون مبدل گردید به شهرتش مساعدت بسیاری کرد. علاقه بسیاری به طراحی لباس دارد، اگر سری به صفحه شخصی او بزنید متوجه این علاقه او می شوید. ظاهرش و اقدامات تبلیغاتی که در این زمینه دارد نشان از ذوق و علاقه او به یکی دیگر از رشته های هنری هست. در مرحله ای مزون لباس هم داشته که به عللی ترجیح داده تعطیلش کند.

فعلا کم کار هست و به نظر می آید زیادتر درگیر دیگر علاقه های هنری اش هست. شاید برای مخاطب های خانم بازیگر جالب باشد که نگاه کنند این دفعه قرار هست در جشن چهل سالگی او با چه هدیه ای غافلگیر گردند. ماجرا از آنجا آغاز گردید که در یکی از اکران های شخصی حمیدی دسته گل سنگین و نرخی که به تعداد سال تولدش بود از یکی از هواداران خانمش دریافت نمود. ذهن های حسابگر و البته حاشیه ساز تعداد گل ها را ضرب در نرخ یک شاخه گل رز کردند و هزینه این هدیه را ۱۰ میلیون برآورد زدند. اکنون لازم هست دید که در جشن ۴۰ سالگی این بازیگر دوباره هم از این غافلگیری ها در میان هست یا خیر.
 
حمید گودرزی/ ۲ آذر ۱۳۵۶

 حمید گودرزی متولد دوم آذر هست، در نتیجه لازم هست به این بازیگر تبریک مخصوص بگوییم. ورود حرفه ای اش به خوانندگی را میتوان از دل مشغولی های چهارمین دهه از زندگانی او دانست. گودرزی که بعد از انتشار نخستین ترک خود با نام «پاییز برگشته» به سرعت به سراغ دومین آهنگ رفته هست، از طرفدارانش خواسته تا خود را برای کنسرت آماده کنند. البته او در گذشته هم تجربه خوانندگی داشته اما به نظر می آید این بار قرار هست قطعا وی را روی استیج نگاه کنیم. شاید کنسرت های پرازدحام سوپراستار سینما، محمدرضا گلزار این هوس را در سر او انداخته هست.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  با وجود این که او روزانه ویدئوهایی در استودیو و در حال خوانندگی برای مخاطبانش به اشتراک می گذارد، به نظر نمی خواهد از دنیای بازیگری هم هر چند کوتاه دور بماند و این ایام مشغول بازی در ساخته تازه منوچهر هادی، سریال «پاهای بیقراری» هست که گفته می گردد فیلمبرداری آن تا عید ادامه دارد. فرزاد حسنی، الهام حمیدی و حال حمید گودرزی… جالب هست اما میتوان اظهار کرد این سومین بازیگر ۴۰ ساله این مطلب هست که با سریال مسافری از هند به آوازه دست یافته هست.

شاید آشفتگی ۴۰ سالگی برای او در تنهایی چکیده گردد چرا که وقتی که مهران مدیری (در برنامه دورهمی) مدر خصوص آشفتگی چهل سالگی از او پرسش کرد، اظهار کرد: «امسال اتفاق بدی برای من رخ داد که نمی خواهم توضیح بدهم و می اندیشم دوستانم بدانند.» » مدیری اظهار کرد: «اگر دوستان می دانند اینجا باز کنید.» (» (خنده) گودرزی اظهار کرد: «متاسفانه مجرد گردیدم. سال بدی برایم گذشت. البته آشفتگی چهل سالگی نمی دانم چی هست. زیادتر یک تنه می اندیشم آخه من دوازده سال زندگانی کردم.»
 
پژمان جمشیدی/ ۲۰ شهریور ۱۳۵۶

» بعد از مرحوم محمد علی فردین، از او میتوان بعنوان موفق ترین فوتبالیست یا خوب تر بگوییم ورزشکاری که وارد عرصه سینما و تلویزیون و تئاتر شده هست یاد کرد. خیلی دیر وارد این رشته گردید و بسیار زود توانست جایگاهش را اکتساب کرد. همانطور که هم فوتبال حرفه ای را خیلی دیر آغاز کرد. حقیقت این هست که او از بچگی عاشق فوتبال بوده هست اما به سبب ارزش خانواده اش به تحصیل تا مدتها رشته ای دیگر را دنبال کرده هست.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

  یک گل ملی زد اما سرنوشت ساز. یک طرح هم داد که سرنوشت بازیگر شدنش را رقم زد، آن طرح هم همان ایده اولیه سریال «پژمان» بود، سریالی که با آن توانست خودش را در عرصه بازیگری هم ثابت کند و هم به آوازه برساند.

جمشیدی که جدیدا وارد چهارمین دهه از زندگانی اش شده هست، نه تنها در برابر سخن های تند منتقدانش کنار نمی کشد لکن از فیلمی به فیلم دیگر و از تئاتری به تئاتر دیگر در جریان هست. « «لونه زنبور» فیلمی به کارگردانی برزو نیک نژاد را از تازه ترین اقدامات این بازیگر میتوان نام برد که او به مخاطبانش قول پخش این فیلم را در آذر ماه سال کنونی داده هست.
 
آنا نعمتی/ ۲۰ تیر ۱۳۵۶

 دلتنگی خانم بازیگر برای دخترش به موضوع یک فیلم سینمایی مبدل گردید. کارگردان «توقف در لاس وگاس» که این ایام در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش در آمده هست، گفته این فیلم را با الهام از قسمتی از زندگانی بازیگر کلیدی این فیلم یعنی آنا خانم نعمتی ساخته هست.  آغاز سال های خوش چهل سالگی!

آ  آنا نعمتی که اول تابستان سال کنونی وارد ۴۰ سالگی شده، با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «مسافر» به آوازه رسید. سبب بعدی آوازه روز افزون او ازدواج با یکی از ستاره های درخشان سینما و تلویزیون آن سال ها، ابوالفضل پورعرب بود. او بسیار زود هم بچه دار گردید و به سبب به دنیا آمدن دخترش رایکا درست بعد از به آوازه نیل چند سالی را از حرفه اش دور ماند.

می گوید اگر ازدواج نمی کرد هم اکنون قطعا طریق دیگری را در کارش پیش گرفته بود. به غیر از بازیگری به دکوراسیون و مد هم علاقه مند هست و در هر دو زمینه فعالیت دارد اما ترجیح می دهد که اقدامات مرتبط به مزونش را به دوستانش بسپارد و زیادتر وقتش را به بازیگری تعلق بدهد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79635

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.