تاریخ ارسال : ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۲۵ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چهل ویکمین شهردار بابل معارفه شد

بیژنی از بین گزینه های چون آقایان  ملایی، کبود فیروزجایی و خداداد توانست با کسب ۱۱ رای موافق، به عنوان چهل و یکمین شهردار بابل برگزیده شود.
شلمچه نیوز از بابل- زهرا مرادی؛  انتخاب وی از سوی شورای شهر بابل این بار متفاوت و سنجیده تر از قبل تر صورت گرفت. شورا در یک فرصت زمانی مناسب و شنیدن اهداف و برنامه های هریک از کاندیداها، با اطمینان و دور از هرگونه شک و تردید دست روی گزینه بیژنی گذاشت و با توجه به سوابق اجرایی وی درکلانشهری مثل تهران، به نظر می رسد بیژنی بهترین انتخاب برای شهر بزرگی چون بابل بوده تا این شهر را به روزهای پویای گذشته اش برگرداند .شهردار بابل که دارای مدرک کارشناسی مدیریت شهری(حمل و نقل ترافیک) می باشد مسئولیت هایی چون رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، مدیرعاملی و عضو هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه، کارشناس مدیریت شهری، عضو هیئت مدیره اتحادیه پایانه های شهرداری های کشور، مدیر امور رفاهی و تفریحی سازمان های مختلف،مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری قوامین مدیر عاملی سازمان بازیافت و تبدیل مواد تهران را در کوله بار سوابق اجرایی خویش دارد و حال می خواهد اندوخته هایش را در شهر خود پیاده کند. بابل با توجه به سوابق اجرایی شهردار جدیدش، اکنون امیدوارتر شده تا بزرگترین شهر مازندران مسیر توسعه و عمران را پرشتاب تر طی کند و به نظر می رسد این دور از انتظار نخواهد بود.

photo_2016-01-28_19-08-46
مراسم تودیع و معارفه شهرداران سابق و جدید بابل با حضورقشقاوی معاون وزیر امور خارجه، آیت الله معلمی نماینده خبرگان رهبری در مازندران، نبیان معاون عمرانی استاندار، مهندس عسکری مدیر کل امور شهری استانداری و شهردار سابق بابل، عباس پورفرماندار و حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل ، شهرداران شهرهای آمل ، قائمشهر و شهرهای هفتگانه شهرستان بابل، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولین شهر بابل و مردم شریف بابل در سالن اجتماعات دانشگاه صنعتی نوشیروانی برگزار شد


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10346

  • حسن راد ۱۳۹۴-۱۱-۱۰ - ۰۱:۱۱ - پاسخ دادن

    هزار توی بابل ” قلق گیری ” نیاز دارد . قلق گیری ” توانمندی ” می خواهد . توانمندی با ” تجربه ” کارساز است . تجربه ” اجرا ” را یاوری می کند . اجرا ” روحیه جهادی ” می خواهد و همه اینها با ” شهردار بیژنی ” هست . اگر دست همیاری دیگران به این مجموعه اضافه شود ، اگر عرصه مجازی جایگه طرفداری های کورکورانه نباشد و همه را ساز ناکوک نپندارند ، اگر انتقادهای غیر سازنده حاکم نشود و اغلاط دیکته نانوشته نگیرند و اگر خردورزی جاری فکر و ذهن همه ما شود ، آستین همت ما دست با کفایت شهردار بیژنی را در اختیار دارد .

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.