تاریخ ارسال : ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چه اتفاقی در عالم افتاده که به دولت قبل نسبت نداده باشند؟!

در دوران فعالیت دولت یازدهم اگر کارگروهی ذیل این معاونت‌ها تشکیل شده، زیر نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوده و عملا در حوزه مسئولیت آقای نوبخت هستند.

به گزارش شلمچه نیوز، بهروز مرادی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دولت دهم در گفتگو با نسیم، در خصوص افشای پرداخت‌های نجومی به برخی از مدیران دولت یازدهم اظهار کرد: قبل از تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی دو معاونت در نهاد ریاست جمهوری وجود داشت، یکی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و یکی هم معاونت توسعه مدیریت و نیروی انسانی.

۱۶۶۱۵۶_۲۶۶

وی افزود: تعیین دستمزد و حقوق و پاداش مدیران دولتی پیش از این در حیطه وظیفه معاونت توسعه مدیریت و نیروی انسانی بود. زمان ما این دو مجموعه جدا بودند. در دوران فعالیت دولت یازدهم اگر کارگروهی ذیل این معاونت‌ها تشکیل شده، زیر نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوده و عملا در حوزه مسئولیت آقای نوبخت هستند.

معاون رئیس جمهور سابق خاطرنشان کرد: بنابراین مسئولیت پرداختهای نجومی خارج از عرف چند سال اخیر شخص آقای نوبخت است که مسئولیت کارگروه تعیین دستمزد و پاداش‌ها را بر عهده داشته است.

مرادی عنوان کرد: اظهارات چندی پیش دکتر لطف الله فروزنده معاون رئیس جمهور سابق در گفتگو با یکی از رسانه‌های کشور درباره چگونگی نجومی شدن حقوقها در دولت یازدهم بسیار مهم و قابل توجه است، زیرا شخص آقای نوبخت در این کارگروه با افزایش حقوق مدیران دولتی موافقت کرده است. متاسفانه مسئولان دولت فعلی همه مشکلات را به دولت قبل نسبت می دهند، انفجار سال ۱۹۸۳ لبنان که براساس آن آمریکایی ها ۲ میلیارد دلار دارایی ایران را دزدیدند را هم به دولت قبل نسبت دادند.

وی گفت: سوال من از مسئولان دولت یازدهم این است که چه چیزی در این عالم اتفاق افتاده که آنها به دولت قبل نسبت نداده باشند؟ در دولت قبل به هیچ وجه چنین پرداختهای نجومی وجود نداشت. اگر چنین پرداختهایی وجود داشت رسانه ها تاکنون آنها را افشا می کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19933

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.