تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چیدمان مسکن کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند!

وب سایت چیدانه: وب سایت چیدانه: با توجه به نرخ بالای خانه بخصوص در شهرهای تازه، خیلی از ما در حال کشتی گرفتن با این آپارتمان های کوچک هستیم. گاهی وقت ها کوچک تر از آنچه می باشند به دیدگاه می رسند. آ این آپارتمان اصلا شیک نیست! اگر قصد کشتی گرفتن با منزل کوچکتان را دارید خوب تر هست چند فن مدرسی به شما تعلیم دهم تا این بار پیروز این میدان باشید! چیدانه شما را تشویق خواهد کرد!
  چیدمان خانه کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند!
اکسسوری ها در منزل کوچک به چشم می آیند!

این آپارتمان اصلا شیک نیست! اگر قصد کشتی گرفتن با منزل کوچکتان را دارید خوب تر هست چند فن مدرسی به شما تعلیم دهم تا این بار پیروز این میدان باشید! چیدانه شما را تشویق خواهد کرد!  شرط می بندم تا کنون از این زاویه به قضیه نگاه نکرده بودید! اثرگذاریی که یک شمع یا یک جفت کوسن در دکوراسیون آپارتمانتان کوچکتان می گذارد به مراتب بیش تر از مؤثری همین وسایل در یک منزل بزرگ هست. برای دگرگونی مهیا شوید!

چیدمان خانه کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند! آپارتمان کوچک جای دور ریختنی ها نیست!

برای دگرگونی مهیا شوید!  دوستی داشتم که وادار به نقل مکان از یک خانه ویلایی به یک آپارتمان نقلی گردید. سه برابر وسایلی که با خود برد را دور ریخت؛ چون واقعا احتیاجی به آنان نداشت! یک نگاه به منزلتان بیاندازید. با دور ریختن وسایل مازاد و بلا استفاده، نظم بخشیدن به فضاهایتان راحت تر می شود و فراموش نکنید همانطور که یک اکسسوری کوچک در آپارتمان کوچک بیش تر به چشم می آید یک ابزار دور انداختنی هم بیش تر به چشم می آید! به نظم در منزلتان خوش آمد بگویید!

چیدمان خانه کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند!
  چیدمان خانه کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند!  چیدمان خانه کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند!
مینیمال خوب ترین سبک برای خانه های کوچک!

بعد که به منزل می رسند تازه متوجه می شوند ای داد بی داد اصلا جا نمی توان که نمی شود! هنگامی در یک فضای کوچک زندگانی می کنید این جمله را با خود تکرار کنید: هرچه آسان تر خوب تر و شیک تر. به زندگانی آسان و بدون استرس سلام کنید!

چیدمان خانه کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند!
 فضاهای کوچک فوری تر تمیز می شوند!

به زندگانی آسان و بدون استرس سلام کنید! به نیمه پر لیوان نگاه کنید! تمیز کردن یک خانه بزرگ به مراتب وقت گیر تر و سخت تر از یک آپارتمان کوچک هست. هنگامی در یک آپارتمان کوچک زندگانی می کنید در واقعیت هم پول و هم در وقتتان صرفه جویی می کنید! چیدمان خانه کوچک، باور کنید آپارتمان های نقلی بهترند! 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78996

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.