تاریخ ارسال : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کارشکنی دولتی ها در برابر مراسم سخنرانی نیمه شعبان دکتر احمدی نژاد

خبرهای دریافتی حاکی است نیروهای مردمی دعوت کننده از رئیس جمهور سابق کشورمان تحت فشار زیادی قرار گرفته اند و برخی از مقام دولتی با ارعاب و تهدید به دنبال لغو مراسم سخنرانی دکتر احمدی نژاد هستند.

به گزارش شلمچه نیوز، سریال کارشکنی دولتی ها در برابر سفرهای استانی رئیس جمهور سابق کشورمان به ایستگاه زنجان رسیده است.

بر اساس گزارش های دریافتی، برخی از مسئولان محلی زنجان به نمایندگی از پدرخوانده های بنفش با همه توان در حال سنگ اندازی در برابر برگزاری مراسم سخنرانی دکتر احمدی نژاد هستند.

خبرهای دریافتی حاکی است نیروهای مردمی دعوت کننده از رئیس جمهور سابق کشورمان تحت فشار زیادی قرار گرفته اند و برخی از مقامات دولتی زنجان با ارعاب و تهدید به دنبال لغو مراسم سخنرانی دکتر احمدی نژاد هستند.

متولیان مکان برگزاری سخنرانی دکتر احمدی نژاد نیز با فشارهای زیادی رو به رو شده اند.

گفتنی است در جریان سفر چندی پیش دکتر احمدی نژاد به جیرفت مسئولان محلی نهایت تلاش خود را برای لغو سخنرانی دکتر احمدی نژاد در مصلی به کار گرفتند.

در جریان این سفر کار به جایی رسید که مسئولان امنیتی نیز از حضور در مراسم خودداری کردند که البته کارشکنان دولتی در نهایت با پاسخ انقلابی مردم حماسه ساز جیرفت رو به رو شدند.

رئیس جمهور سابق کشورمان هم زمان با میلاد با سعادت ولی عصر (عج) در زنجان سخنرانی خواهد کرد.

اقدامات غیر قانونی و زورگویانه دولتی ها برای لغو سخنرانی های رئیس جمهور سابق کشورمان در شرایطی رخ می دهد که برگزاری هیات مذهبی و یادواره های شهدا قانونا خارج از حوزه دخالت مسئولان دولتی است.

 

دولت بهار


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16941

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.