تاریخ ارسال : ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۳۲ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کارگری که بعد از تبلیغات انتخابات وانت برد! کارگری که بعد از انتخابات کتک خورد!

۲۸۶ امین شماره هفته نامه ۹ دی امروز شنبه یکم مهرماه ۹۶ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش شلمچه نیوز، تیتر یک این هفته ۹دی با عنوان «آمریکا از اول هم قابل اعتماد نبود» به تحلیل سخنان روحانی در سفر به نیویورک پیرامون بدعهدی های آمریکا اختصاص دارد. در پرونده این شماره نه دی درباره برجام و سیاست خارجی، گزارشها و تحلیلهایی از سخنان اهانت آمیز ترامپ و تهدیدات اخیر او با عنوان «تَکرار محور شرارت»، گزارشی درباره ماجرای فروش هواپیما به ایران، گزیده هایی از گزارش اندیشکده آتلانتیک درباره ایران و …نیز منتشر شده است.

یادداشت اول این هفته با عنوان «دعوت به انقلابی گری از شوی رهبر انقلابی» نوشته دکتر مهدی جمشیدی به تحلیل سخنان رهبر انقلاب در دیدار با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداخته است.

سوژه عکس یک نه دی ۲۸۶ ام به ماجرای تاسف بار برخورد با کارگران معترض کارخانه های آذراب و هپکو اراک ارتباط دارد. گزارشی با عنوان «کارگری که بعداز تبلیغات انتخابات وانت برد- کارگری که بعد از انتخابات کتک خورد» به این ماجرا پرداخته و یادآوری رفتار روحانی در ایام تبلیغات انتخاباتی با کارگری که عکس حضورش در میتینگ انتخاباتی روحانی در رسانه ها سر و صدا به پا کرده بود از نکات مهمی است که در این گزارش به آن اشاره شده است.

گزارشی درباره فعالیتهای دکتر سعید جلیلی که تحت عنوان «دولت سایه» با برگزاری سلسله نشستهای نقد و بررسی برنامه های دولت دوازدهم در حال انجام است و واکنش رسانه های حامی دولت به این فعالیتهای کارشناسی موضوع مطلبی است که در صفحه دوم آمده است.

بخش بیست و نهم از کتاب هاشمی از نگاهی دیگر نوشته کامران غضنفری، با عنوان «سکولاریسم دباغی شده» به فعالیتهای عبدالکریم سروش در دوران سازندگی پرداخته و در صفحه جریان شناسی منتشر شده است.

در شماره جدید نه دی مطالبی پیرامون ایام محرم و عزاداری سالار شهیدان در صفحه فرهنگ منتشر شده است؛ همچنین یادداشتی در تقدیر از فیلم اصیل و ارزشمند «بیست و یک روز بعد» از دیگر مطالب صفحه فرهنگ ۹ دی است.

همچنین در این شماره گفتارها و نوشتارهایی از دیگر شخصیت ها منتشر شده است: آیت الله جنتی، رحیم مخدومی، محمدکاظم انبارلویی، محمد ایمانی، حجت الاسلام قاسم روانبخش، حجت الاسلام حمید رسایی، حجت الاسلام مصطفی امینی خواه، حجت الاسلام مهدی فاطمی صدر، احسان صالحی، محمدامین فرج اللهی، علیرضا فقیر و …

هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹ دی را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید. جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت ۹day.ir مراجعه نمائید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66548

برچسب ها:
, , , ,


  • اموزش یک ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ - ۱۲:۴۱ - پاسخ دادن

    امریکایی ها زیاده خواه هستند مرگ بر امریکا

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.