تاریخ ارسال : ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کاسبی‌ برخی از اقتدار رهبری در بزنگاه‌های حساس مانند ۲۰۳۰ و برجام تعطیل شده است

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کانون ها و تشکل های بسیج دانشجویی، هیئت محبان الحسین علیه السلام، مجمع دفاتر فرهنگی، انجمن اسلامی دانشجویان، کنگره شهدای دانشگاه علم و صنعت در پی انتشار متن هتاکانه یکی از اساتید این دانشگاه در مورد امام، رهبری و نظام طی بیانیه‌ای خطاب به مسئولان این دانشگاه اعتراض خود را اعلام کردند.

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

اخیرا در فضای دانشگاه علم و صنعت ایران، فیضیه دانشگاه ها، مدعیان پوچ اندیش در تلاشند تا با لجن پراکنی های خود ، دانشگاه و فضای حاکم بر اساتید را وارد جریان دو قطبی و گرفتار فضای سیاست زده ضد انقلابی کنند . این افراد به دلیل ناتوانی در بحث های حضوری و نداشتن استدلال های قوی برای ادعاهای واهی خود فرار رو به جلو کرده و با کپی برداری از رسانه های معاند نظام و ملت ، متنی را برای چندمین بار در فضای مجازی منتشر کرده اند و از پخش هر گونه توهمات ذهنی و تهمت های بی دلیلشان به مقام اول کشور دریغ نکرده اند !

در این پیام اشاره شده است که راه امام و رهبری تفاوت دارد ، اما باید دانست اشتراک در گفتمان امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب از عوامل اصلی ثبات ساز نظام اسلامی است و مقایسه سیره سیاسی امام و رهبری جهت القای تعارض بین دو شیوه و هجمه به امام خامنه ای از دستاویز های دشمنان نظام و افرادی است که در زمین دشمن بازی می کنند.

 

آنچه از متن پیام برمی آید منتشر کننده پیام در صدد تخریب رهبری و تحریف امام است. با توجه به مستندات، اهتمام امام خمینی و رهبر انقلاب به حفظ هویت درونی و ارزشهای اسلامی، استقلال و پاسداری از سنگرهای ایدئولوژیک و تعیین شاخصهای اساسی جهت جلوگیری از انواع انحرافات از جمله انحرافات سیاسی در برهه های مختلف مثال زدنی است. لذا از آنجا که عده ای همواره در طول تاریخ امام حیّ را مورد هجمه و امام میّت را در جهت اهداف شوم خود ارج نهاده اند، بسی روشن است که دلایل این مقایسه چیست. زیرا برخی افراد از اقتدار رهبری در بزنگاه های حساس مانند ۲۰۳۰ و برجام، خسارت دیده و کاسبی شان تعطیل گشته است. لذا هجوم به اقتدار رهبری و پایگاه مردمی ایشان از طرق مختلف از جمله مسئول نشان دادن رهبری در شکست های متعدد دولت مانند  برجام را دنبال کرده اند.

متأسفانه در ادامه این پیام با برچسب زنی های حزبی به رهبر انقلاب و چشم پوشی بر نقدهای ناصحانه رهبری به همه دولت ها سعی در ایجاد و القای تنش میان شخص رهبری و ریاست جمهوری دارند؛ حال آنکه برکسی پوشیده نیست القای این دیدگاه مانع بهبود فضای کشور و اداره آن می شود.

دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران بر این باورند ادامه و گسترش چنین فضایی میان  اساتید به نفع دانشگاه نبوده و اگر در اینباره اقدامی از سوی مسئولان دانشگاه صورت نگیرد، اقدام جدی دانشجویان انقلابی را در پی خواهد داشت و عواقب آن متوجه مسببین آن و ریاست دانشگاه خواهد بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56458

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.