تاریخ ارسال : ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کاشت ۴۴ نهال درخت به یاد ۴۴ سردار شهید در بیمارستان روحانی بابل+ عکس

آئین کاشت ۴۴ نهال نارنج به نیت ۴۴ سردار شهید شهر بهارنارنج در بیمارستان آیت ا…روحانی بابل و افتتاح بوستان سرداران شهربهارنارنج در بیمارستان آیت ا…روحانی(ره)بابل برگزار شد.۲۲

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی بابل ، آئین کاشت ۴۴ نهال نارنج به نیت ۴۴ سردار شهید شهر بهارنارنج در بیمارستان آیت ا…روحانی بابل با حضور فرماندار ویژه ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل ، اعضاء شورای تامین ، اعضاء شورای شهر ، شهردار ، مدیرعامل سازمان پارکها و دیگر مسئولین اجرایی شهرستان بابل برگزار شد.

۱۶

در حاشیه مراسم نشستی صمیمی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان با مسئولین شهری برگزار شد که دکتر صادقی رئیس بیمارستنان روحانی ضمن خیر مقدم و گزارشی از فعالیتهای این مرکز گفت:

ما همه مدیون شهدای عزیز و سرداران بزرگوار هستیم و باید الگوی رفتاری شهدا را اجرایی کنیم و بتوانیم راه آنان را ادامه بدهیم.

۱۹

وی اشاره کرد : این مرکز به عنوان بخشی از خدمات شهری که همان بهداشت و درمان همشهریان و هم استانی های عزیز می باشد انجام وظیفه میکند.

رئیس بزرگترین بیمارستان شمال کشور گفت : وسعت فعالیتی که در این مرکز انجام میگیرد؛ قطعاً اگر از بسیاری از بیمارستانهای تهران بیشتر نباشد، کمتر نیست.

وی گفت : بیش از ۳۰ الی ۵۰ درصد بیماران غیر بومی هستند.

۱۹

دکتر صادقی گفت : ان شاءا… با عنایت و همدلی همه مسئولان حاضر، مشکلات پیرامون این بیمارستان که ممکن است آنقدر جدی نباشد ولی به چشم میآید، برطرف شود.

۲۳

در پایان فرماندار ویژه ، اعضاء شورای شهر ، شهردار ، مدیرعامل سازمان پارکها و دیگر مسئولین سخنانی را ایراد نمودند و جهت رفع مشکلات بیمارستان قول های مساعد دادند.

آیین کاشت نهال نارنج در فضایی معنوی و با یاد سرداران در اختصاص قطعه ای به نام بوستان سرداران شهربهارنارنج ادامه یافت و سپس با کاشت نهال نارنج پایان یافت.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11856

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.