تاریخ ارسال : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۳ 3 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کاش روحانی هم مانند احمدی نژاد بود!

سیدعباس احمدی در روزنامه همبستگی درج کرد: این ایام هجمه ها به دولت دوازدهم اندکی افزایش یافته و این حرکت از طریق چند هنرمند آغاز گردید که در طول انتخابات از رئیس جمهوری حسن روحانی پشتیبانی کردند.  اما اگر حامی های روحانی چشم و گوش بسته بودند، می بیان کردند، کاش روحانی هم مانند احمدی نژاد بود و اصلا احساس وظیفه نداشت. کاش روحانی هم بلد بود مانند سال ٨۵ که احمدی نژاد با مهره مسکن بازی کرد و نرخ ها را تا ۴ برابر بالا کشید تا دارودسته اش مالک نان گردند و پس از بدبختی مردم سوء استفاده کرد و نمایشی به اسم مسکن مهر را راه انداخت تا خود را منجی نمایش دهد با آبروی مردم بازی کند. کاش روحانی هم بلد بود با نرخ دلار بازی کند و امروز امروز کند و بدون حتی نیم نگاهی به آینده مملکت به ناگهان نرخ دلار را هم ۴ برابر کند تا به قول احمدی نژاد بگوید نگاه کنید بازار مملکت می چرخد و اگر شما ” کاش روحانی هم بلد بود با نرخ دلار بازی کند و امروز امروز کند و بدون حتی نیم نگاهی به آینده مملکت به ناگهان نرخ دلار را هم ۴ برابر کند تا به قول احمدی نژاد بگوید نگاه کنید بازار مملکت می چرخد و اگر شما “امروز” به ایران عزیمت کنید مردم خواهند عنوان کرد تحریم اصلا چی هست!! روحانی برای جبران کسری بودجه دولت احتیاجی به بازی با بدبختی مردم ندارد.   کاش روحانی هم مانند احمدی نژاد سامانه بانکی کشور را در اختیار خیلیها قرار میداد و خودش هم میشد مجری سیاست هایشان تا بخواهند تحریم هایی را که خودشان موجب و بانیش بودند را دور بزنند و دست آخر هم پول مملکت را بدهند همان ها که خودشان بزرگشان کردند به تاراج ببرند.    مانند احمدی نژاد نیست و مردم ایران هم هیچ شباهتی به مردم مرحله احمدی نژاد ندارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79411

 • سرافرازی ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ - ۱۳:۴۹ - پاسخ دادن

  بی­باکی و شجاعت رئیس جمهور در بیان آمال و اهداف اسلامی و انسانی جمهوری اسلامی ایران و استعانت از حضرت مهدی(عج) و معصومین(ع) در مجامع بین­المللی با محوریت فطرت انسانی، آزادی و عدالت در کنار ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی موجب محبوبیت وی در نزد بسیاری از توده­های مردم حتی در کشورهای توسعه یافته شده است.

  یکی از تاکتیک‌های بلوک شرق در جنگ سرد برای مقابله با نهادها و تصمیماتی که از سوی بلوک غرب در سازمان‌های بین­المللی اتخاذ می‌شده است سیاست «صندلی خالی» بوده است. مطابق با این، اعضای کمونیست و هم­پیمانان آن‌ها در جلسات تصمیم­گیری درباره یک موضوع جهانی با خروج از سازمان مشروعیت به نشانه اعتراض آن تصمیمات را زیرسؤال می­بردند. متاسفانه همین سیاست در ابتدای انقلاب اسلامی از سوی مسئولان ایرانی در سازمانهای بین­المللی اعمال شد و موجب خالی شدن آن تصمیمات و رویه­های مستخرج از آن از دیدگاه­های جمهوری اسلامی گردید؛ تصمیمات و رویه­های قانونی که بعداً ایران مجبور به پیروی از آنها گردید!

  احمدی نژاد با زیرکی و شجاعت تمام و با این استدلال که سخن انقلاب اسلامی باید به گوش همه جهانیان برسد و ما از شنیدن سخنان دیگران هراسی نداریم سیاست ابتکاری «صندلی خالی برای دیگری» را برگزید. مطابق با این، نماینده ایران نه تنها صندلی خود را ترک نمی­کند، بلکه با تأکید بر نگاه­های جمهوری اسلامی نسبت به برخی موضوعات حساس بین­المللی به ویژه رژیم صهیونیستی نمایندگان کشورهای مخالف را «مجبور» به ترک سالن می­کند.

  این مواضع و اقدامات احمدی نژاد منجر به اظهارات بی سابقه ای از سوی برخی از مقامات ارشد رژیم صهیونیستی بر ضد او شد. شیمون پرز (رئیس رژیم صهیونیستی) در گفتگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز (۲ مهر ۱۳۸۹) گفت:

  «ما باید وضعیتی به وجود بیاوریم که در آن، بودن با احمدی نژاد به یک ننگ تبدیل شود. او یک دیکتاتور است. او یک قاتل است. او یک تروریست است

 • سرافرازی ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ - ۱۳:۵۶ - پاسخ دادن

  امام خمینی تمام دشمنان انقلاب اسلامی را دو طیف می‌دانست، دو لبه‌ی قیچی که ظاهر و شعارهای کاملا متفاوتشان به یک نتیجه ختم می‌شود و آن به قربانگاه بردن انقلاب اسلامی است: روشنفکرها و متحجرین. البته دسته دوم خطرشان بیشتر است، چون هم در لباس اسلام اند و هم خودی جلوه می‌کنند. شاید برای همین بود که امام گفت «خون دلی که پدر پیرتان از این دسته متحجر خورده است هرگز از فشارها و سختی‌های دیگران نخورده است.»…..امام، خود بهتر از همه، صحنه‌ی دعوا را ترسیم کرد؛ گفت ما علیه اسلام انقلاب کردیم. بعد شروع کرد اسلام را توضیح دادن که با کدام اسلام به جنگ کدام اسلام رفتیم

 • دکترمومنی ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ - ۱۷:۰۷ - پاسخ دادن

  …کدام رئیس جمهور …؟!

  ✅ سئوالاتی برای ثبت در تاریخ :

  ۱- کدام رئیس جمهور عضو هیئت علمی دانشگاه بود؟

  ۲- کدام رئیس جمهور از طرف کارشناس سیاسی روزنامه واشنگتن پست در سال ۱۳۸۵ خمینی دوم نامیده شد؟

   ۳- کدام رئیس جمهور بود که شجاعانه تا مرز فلسطین اشغالی سفر کرد و از آنجا برای رژیم غاصب صهیونیستی خط و نشان کشید؟

   ۴- کدام رئیس جمهور خود را نوکر مردم دانست؟

   ۵- کدام رئیس جمهور بت شکن انقلاب لقب گرفت؟

   ۶- کدام رئیس جمهور پرکارترین رئیس جمهور ایران نامیده شد؟

   ۷- کدام رئیس جمهور بود که فریب زرق و برق دنیا را نخورد و مانند امام راحل و مقام معظم رهبری یک زندگی ساده دارد؟

   ۸- در دوره کدام رئیس جمهور، ایران در ردیف ۱۰ کشور برخوردار از فناوری پیشرفته هسته ای قرار گرفت؟

   ۹- در دوره کدام رئیس جمهور، ایران فضایی شد و برای اولین بار موجود زنده به فضا فرستاد؟

  ۱۰- در دوره کدام رئیس جمهور، ایران به فناوری نانوتکنولوژی دست یافت؟

   ۱۱- در دوره کدام رئیس جمهور، ایران در زمینه سلولهای بنیادی پیشرفت بسیار خیره کننده ای داشت؟

  ۱۲- در دوره کدام رئیس جمهور، رشد علمی ایران بر اساس آمارهای سازمانهای علمی بین المللی، ۶ برابر جهان بود؟

   ۱۳- در دوره کدام رئیس جمهور، با ساخت بیش از ۴ میلیون مسکن، رؤیای خانه دار شدن هزاران جوان بی خانه محقق شد؟

   ۱۴- در دوره کدام رئیس جمهور، علیرغم کارشکنی های استکبار داخلی و خارجی، ایران به یک کارگاه بزرگ تبدیل شد و تولیدات مختلف، چند برابر تمام تولیدات دولتهای گذشته شد؟

  ۱۵- در زمان کدام رئیس جمهور، برای اولین بار به مردم سرافراز ایران، یارانه پرداخت گردید؟

  ۱۶- در زمان کدام رئیس جمهور، با سفرهای استانی، برای اولین بار دولت به میان مردم رفت؟

  ۱۷- در زمان کدام رئیس جمهور، هدفمندی یارانه ها اجرا گردید؟

  ۱۸- در دوره کدام رئیس جمهور، کاروان ورزشی ایران بیشترین مدال در تاریخ المپیک کسب کردند؟

  ۱۹- در دوره کدام رئیس جمهور، بیشترین خدمات به مردم ارائه گردید ولی بیشترین تهمت ها، تخریب ها و توهین ها از جانب مستکبران خارجی و نوکران جاهل و بی مغز داخلی را برای آرامش و خاطر گل ملت شجاع و قدر شناس ایران به جان خرید؟

  ۲۰_ راستی کدام رئیس جمهور است که نام او و حتی نام یارانش هنوز که هنوز است لرزه بر جان مستکبران و غارتگران داخلی و خارجی انداخته است؟

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.