تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کاهش قیمت جمعیت توطئه دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک،

وی اضافه کرد: تقابل بین دو جبهه حق و باطل از ابتدای خلقت بوده و ادامه دارد و کسانی که در جبهه حق می باشند یا ضروری هست پایداری کرده و به هدف دست پیدا کنند یا اینکه تَن به ذلت بسپارند و مغلوب جبهه باطل گردند و در درگیری با جبهه باطل نباید سست گردید.

رئیس شورای قرارگاه سیاست هایی عمار اهتمام کرد: تحمل درد در درگیری میان جبهه حق و باطل یک طرفه نیست اما با عملیات روانی جبهه باطل به صورتی وانمود می‌کند که او هیچ درد و دشواری را متحمل نمی‌شود و احساس باخت را در جبهه حق قوی کردن می‌کند.

امروز جهان به اقتدار جمهوری اسلامی ایران ایران معترف هستند

رئیس شورای قرارگاه سیاست هایی عمار به دوراندیشی مقام معظم رهبری در آگاهی دشمن اشاره کرد و اظهار کرد: مقام معظم رهبری پس از سخن ریاست جمهور در ملاقات با نخبگان فرمودند "آمریکا مزدور صهیونیست جهانی" و در سخنرانی دیگری فرمودند "اگر مردم ایالات متحده بدانند که چه طور صهیونیست‌ها از آن‌ها باج گرفته‌اند انتقام دشواری از صهیونیست خواهند گرفت."

"طائب با اظهار اینکه ۳۹ سال در کشور از سوی دشمنان تحت فشار و توطئه دشمن بوده‌ایم، اضافه کرد: در طول این ۳۹ سال آن چیزی که توانسته این نظام و انقلاب را پیش ببرد ولایت هست و معیار ایمان قبول ولایت بوده و قرآن ما را به ولایت دعوت کرده هست.

وی اضافه کرد: اگرچه در این دوران تحت فشار و دشواری بوده‌ایم اما دشمن هم از این سختی‌ها بی نصیب نبوده هست و آن چیزی که که در دوران انتخابات ایالات متحده موجب گردید که ترامپ از سوی مردم ایالات متحده انتخاب گردد به گفته مقام معظم رهبری این بود که ترامپ واقعیت جامعه ایالات متحده را مطرح و سخن مردم این کشور را زد.

رئیس شورای قرارگاه سیاست هایی عمار اهتمام کرد: امروز جهان به اقتدار جمهوری اسلامی ایران ایران معترف می باشند و اگر ایالات متحده تهدید می‌کند که گزینه نظامی روی میز هست در حقیقت یک تهدید پوچ هست وگرنه فردی که قدرت دارد احتیاج به داد زدن ندارد.

کاهش قیمت جمعیت توطئه دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی

رئیس شورای قرارگاه سیاست هایی عمار کم شدن قیمت جمعیت را توطئه دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: در آن دوران که در زمینه دارو های آنتی‌بیوتیک تحریم بودیم در دارو های کنترل بارداری هیچ نوع تحریمی نداشتیم و به راحتی اکثر از میزان احتیاج در اختیار کشور قرار می‌گرفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74437

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.