تاریخ ارسال : ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کباب با طعم تریاک

 رییس پلیس مبارزه بامواد مخدر همدان از انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک و کشف ۷۵ کیلوگرم تریاک در بامداد امروز خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز، سرهنگ هادیه قزوینه ای روز پنجشنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در گفت و گو با ایرنا افزود: یک خانواده در قالب جابجایی مواد غذایی قصد انتقال مواد مخدر را داشتند که شناسایی و دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: این افراد مواد مخدر را به شکل کباب درآورده و آن را با یک لایه پوشانده بودند که این ترفند آنها برای جابجایی مواد ناکام ماند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان بیان کرد: اعضای این خانواده با بارگیری مواد مخدر تریاک از استانهای مرکزی قصد فروش مواد در استانهای همدان و کرمانشاه را داشتند که توسط عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شناسایی شدند.
سرهنگ قزوینه ای گفت: ماموران پس از روئیت خودروی حامل مواد افیونی به آنها دستور ایست داده که قاچاقچیان بدون توجه به اخطار پلیس متواری می شوند.
وی افزود: ماموران مبارزه با موادمخدر پس از تعقیب و گریز و شلیک چند تیر موفق به متوقف کردن خودروی قاچاقچیان شده و در بازرسی از این خودرو ۷۵ کیلوگرم تریاک کشف کرده و چهار قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.
وی بیان کرد: دو هزار و ۵۲ کیلوگرم تریاک امسال در همدان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۳ درصد رشد را نشان می دهد.
امسال ۵۱ باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و در این راستا دو هزار و ۶۱۶ کیلوگرم مواد افیونی کشف شده که ۱۴ درصد نسبت به نیمه نخست سال ۹۳ افزایش داشته است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3167

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.