تاریخ ارسال : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۷:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کتاب پرفروش آماوزن فیلم می گردد/ پشت پرده انتخاب ترامپ

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از لس آنجلس تایمز، سی بی اس فیلمز با اقتباس از «رولت روسی» نوشته مایکل ایسیکوف و دیوید کورن که در مورد کوشش روسیه در انتخابات رئیس جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ هست، یک فیلم سینمایی می سازد.

این کتاب جدیدا در راس لیست کتاب های پرفروش غیرداستانی نیویورک تایمز قرار گرفته هست.

این کتاب که عنوان کامل آن «رولت روسی: داستان جنگ پوتین با آمریکا و انتخابات دونالد ترامپ» هست در مورد کوشش هکرهای روسی و استفاده مسکو از آنان با هدف انتخابات آمریکاست و در عین حال روایت گر این هست که از اطلاعات ویکی لیکس برای تاثیر بر این انتخابات استفاده گردید. در این کتاب ایسیکوف و کورن در مورد جزییات جاسوسی و بغض پشت پرده در ارتباط دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین حرف بیان می کنند و در عین حال ارتباطات و پیوندهای روسیه با اعضای حلقه داخلی یاران ترامپ را توضیح می دهند.

ایسیکوف و کورن در دوره انتخابات رئیس جمهوری به عنوان گزارشگر برای «یاهو نیوز» کار می کردند.

بخش هایی از این کتاب یادآور مقاله هایی هست که در این دو سال موخر پی در پی در مورد تاثیر روسیه بر انتخابات آمریکا منتشز شد، اما نویسندگان این مطالب را با روایتی منسجم در کنار هم قرار داده اند.

این کتاب نمی خواهد بگوید با توافق ترامپ و روسیه انتخابات انجام گردید اما نشان می دهد روسیه بشدت در کوشش بود تا روند انتخابات را به سود ترامپ پیش ببرد.

«

این کتاب که در ۳۵۲ صفحه ۱۳ مارس ۲۰۱۸ وارد بازار کتاب گردید حالا کتاب نخست در میان پرفروش های بخش کتاب های سیاسی آمازون هست و ۸۴ درصد مخاطب های به آن ۵ ستاره داده اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94909

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.