تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۱۸ دیدگاه‌ها برای کدام خودرو رنگ وام ۲۵ میلیونی می گیرد+لیست نهایی بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کدام خودرو رنگ وام ۲۵ میلیونی می گیرد+لیست نهایی

وزارت صنعت معدن و تجارت نام محصولاتی که وام خودرو به آن تعلق می گیرد را اعلام کرد.

به گزارش شلمچه نیوز،  پس از اعلام جزییات اعطای وام خودرو از سوی بانک مرکزی ، قرار است نوع خودرو هایی که این وام به آنها تعلق می گیرید به تفصیل از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت انتشار یابد.
بر این اساس تاکنون ۲ شرکت ایران خودرو و سایپا نام خودروهایی که مشمول این وام می شوند را اعلام کرده اند.

رضا تقی زاده ماکویی بابیان اینکه ازفردا صبح طرح فروش خودرو از طریق اعطای وام ۲۵ میلیونی در تمامی نمایندگی‌های شرکت سایپا در سراسر کشور اجرایی می‌شود گفت: خودروهای مشمول اعطای وام ۲۵ میلیون تومانی شامل انواع پراید، تیبا، تندر، پارس تندر، خودروی به ریلیان، آریو و نیز ریچ دوکابین، زامیاد ۱۵۱، و شوکا است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته سقف عرضه خودرو در طرح وام ۲۵ میلیون تومانی براساس موجودی نمایندگی‌های شرکت سایپا و ۶۰ درصد از تولید این شرکت تا پایان اردیبهشت سال ۹۵ است.
معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا با اشاره به اینکه متقاضیان خرید خودرو در این طرح صرفاً برای ثبت نام باید به نمایندگی‌های مجاز سایپا زامیا و پارس خودور مراجعه کنند اظهار کرد: مراجعه کنندگان برای ثبت نام مدارکی نظیر کپی شناسنامه، کپی کارت ملی به همراه  فرمی که از بانکی که چک از محل آن صادر شده است به نمایندگی‌های ارائه دهند.
به گفته تقی زاده مشتریان و متقاضیان خرید خودرو در این طرح از سوی نمایندگی‌ها اعتبار سنجی می‌شوند و هر متقاضی با یک کد ملی تنها امکان یک بار ثبت نام را دارد.
وی ادامه داد: ۳۰ روز بعد از اولین تأییدیه بانک عامل ( بانک صادر کننده چک) خودرو قابل تحویل است.
تقی زاده با تاکید بر اینکه متقاضیان صرفاً باید به نماینده های مجاز سایپا درسراسر کشور مراجعه کنند گفت: متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به سایت رسمی این شرکت نیز مراجعه کنند و البته توجه داشته باشند که به هیچ وجه برای ثبت نام به سایت‌های غیر مجاز و دفاتر غیر رسمی مراجعه نکنند.
وی با بیان اینکه نمایندگی‌ها هیچ گونه وجهی را برای ثبت نام از متقاضیان دریافت نمی‌کنند اظهار کرد: متقاضیان از پرداخت هر گونه وجه به هنگام ثبت نام به نمایندگی ها خودداری کنند.
تقی زاده با اشاره به اینکه دولت مبلغ ۲ هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان را برای این نوع روش خرید ( اعطای و%


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5261

Comments are closed.