تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کدام نمایندگان در یک ماه پیش با دیرکرد به مجلس آمدند؟ + نام های

زیادتر بخوانید

کدام نمایندگان در یک ماه پیش با دیرکرد به مجلس رسیدند + نام های

نام های تاخیرکنندگان یکصد و پنجاه و ششمین جلسه علنی مجلس روز (یکشنبه ۱۹ آذر ماه )

۱٫احمد بیگدلی نماینده خدابنده ۲٫عبدالحمید خدری نماینده بوشهر ۳٫ولی داداشی نماینده آستارا ۴٫محمد دامادی نماینده ساری ۵٫حسین رضازاده نماینده کازرون ۶٫عبدالله  سامری نماینده خرمشهر ۷٫اسدالله قره‌خانی نماینده علی‌آباد کتول ۸٫حمدالله کریمی نماینده بیجار ۹٫ احمد علی کیخواه نماینده سیستان ۱۰٫ حسن لطفی نماینده رزن ۱۱٫ علیرضا محجوب نماینده تهران ۱۲٫اردشیر نوریان نماینده شهرکرد

نام های دیرکرد کنندگان یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه علنی مجلس روز(سه شنبه ۲۱ آذر)

۱٫ محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده خرم‌آباد ۱۳٫اردشیر نوریان نماینده شهرکرد۱٫نور‌محمد تربتی‌نژاد نماینده گرگان ۲٫محمد‌صادق حسنی جوریابی نماینده رشت ۳٫رسول خضری نماینده پیران شهر ۴٫ولی‌داداشی نماینده آستارا ۵٫ سید مصطفی ذوالقدر نماینده میناب ۶٫عبدالله رزیان نماینده قائم شهر ۷٫ اکبر رنجبرزاده نماینده اسدآباد ۸٫عبدالله سامری نماینده خرمشهر ۹٫غلامرضا شرفی نماینده آبادان ۱۰٫سید کمال‌الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان ۱۱٫سید محمد‌باقر عبادی نماینده بیرجند ۱۲٫محمد‌قسیم عثمانی نماینده بوکان ۱۳٫محمد حسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه ۱۴٫جواد کاظم نسب نماینده اهواز ۱۵٫حمدالله  کریمی نماینده بیجار ۱۶٫سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ۱۷٫محمد‌رضا ملکشاهی‌راد نماینده خرم‌آباد ۱۸٫حبیب‌الله نیکزادی‌پناه نماینده بم و ریگان

نام های تاخیرکنندگان جلسه یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی مجلس روز (چهارشنبه ۲۲ آذر)

۱٫ محمدرضا نجفی  نماینده تهران ۱۹٫  رامین نورقلی‌پور نماینده کردکوی و بندر ترکمن ۲۰٫حبیب‌الله نیکزادی‌پناه نماینده بم و ریگان۱٫ علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و آزادشهر۲٫  علی اکبری نماینده بجنورد ۳٫یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان ۴٫شهاب‌الدین بیمقدار نماینده تبریز ۵٫قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان ۶٫مهدی شیخ نماینده تهران ۷٫قاسم میرزایی نکو نماینده دماوند

نام های تاخیرکنندگان جلسه یکصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی مجلس روز (یکشنبه ۲۶ آذر )

۱٫حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب ۸٫جواد کاظم‌نسب نماینده اهواز ۹٫محمد‌رضا ملکشاهی‌راد نماینده خرمآباد ۱۰٫قاسم میرزایی نکو نماینده دماوند۱٫علی ابراهیمی نماینده شازند ۲٫علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و آزادشهر ۳٫سلام امینی نماینده ایلام ۴٫شهاب‌الدین بی‌مقدار نماینده تبریز عبدالله سامری نماینده خرمشهر ۶٫یعقوب شیبیاری نماینده میانه ۸٫رامین نورقلی‌پور نماینده کردکوی و ترکمن

نام های تاخیرکنندگان یکصد و شصتمین جلسه علنی مجلس روز (سه‌شنبه ۲۸ آذر )

۱٫  رضا علیزاده نماینده ورزقان ۹٫محمد حسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه .احمد‌علی کیخواه نماینده سیستان ۱۱٫رامین نورقلی‌پور نماینده کردکوی و ترکمن۱٫  احمد انارکی محمدی نماینده رفسنجان ۲٫علی جلیلی نماینده مراغه ۳٫محمدرضا نجفی نماینده تهران نبی هزار‌جریبی نماینده گرگان

نام های دیرکرد کنندگان یکصد و شصت و یکمین جلسه علنی مجلس روز (چهارشنبه ۲۹ آذر)

۱٫ محمدصادق حسنی جوریابی نماینده رشت ۴٫ محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده جهرم ۵٫سید محسن علوی نماینده لامرد ۶٫علیرضا محجوب نماینده تهران ۷٫محمدرضا نجفی نماینده تهران نبی هزار‌جریبی نماینده گرگان۱٫ علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان ۲٫ علی اکبری نماینده بجنورد ۳٫علیرضا محجوب نماینده تهران عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه و بویر احمد

نام های دیرکرد کنندگان یکصد و شصت و دومین جلسه علنی روز (یکشنبه ۳دی)

۱٫ قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان ۴٫محمود  صادقی نماینده تهران ۵٫محمدحسین  قربانی نماینده آستانه اشرفیه ۶٫عامر کعبی نماینده آبادان ۷٫مسعود گودرزی نماینده ممسنی ۸٫علیرضا محجوب نماینده تهران عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه و بویر احمد۱٫ محمدنعیم امینی‌فرد نماینده ایرانشهر ۲٫عباس پاپیزاده نماینده دزفول ۳٫علی جلیلی نماینده مراغه ۴٫ عامر کعبی نماینده آبادا

نام های دیرکرد کنندگان یکصد و شثت و سومین جلسه علنی روز(سه شنبه ۵ دی)

۱٫ محمدصادق حسنی نماینده رشت ۵٫علی رستمیان نماینده دلفان ۶٫زهرا ساعی نماینده تبریز ۷٫مرتضی صفاری نماینده نطنز ۸٫عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان۹٫رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان۱۰٫ عامر کعبی نماینده آبادا۱٫احمد انارکی محمدی نماینده رفسنجان ۳٫بهروز اساسی نماینده کاشمر ۴٫سلمان خدادادی نماینده ملکان۵٫نبی هزار جریبی نماینده گرگان

نام های دیرکرد کنندگان یکصد و شصد و چهارمین جلسه علنی روز (چهارشنبه ۶دی)

۱٫ مرتضی صفاری نماینده نطنز ۶٫قرجه طیار نماینده گنبد کابوس ۷٫حیدرعلی  عابدی نماینده اصفهان ۸٫علی کرد نماینده خاش ۹٫حمدالله کریمی نماینده بیجار ۱۰٫حبیب الله نیکزادی نماینده بم ۹٫نبی هزار جریبی نماینده گرگان۱٫ احمد انارکی محمدی نماینده رفسنجان۲٫بشیر خالقی نماینده خلخال ۳٫ غلاممحمد زارعی نماینده بویراحمد ۴٫


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83043

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.