تاریخ ارسال : ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کردستان تنها استان کشوراست که قسمت آن از اعتبارات ملی افزایش نیافت

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگارمهر، حمدالله کریمی شامگاه پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار که با حضور استاندار کردستان در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی نور این شهرستان برگزارشد، با اشاره به اینکه مردم بیجار درد دل و نگرانی بسیاری دارند، اظهار کرد: در رخدادهای دی ماه سال کنونی کسی توان ندارد مدعا کنند تمام معترضان به وضع اقتصادی کشور اغتشاشگر بودند.

وی اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب در جمع مردم شهر قم فرمودند باید مطالبات به حق مردم را از مسائلی که به عنوان براندازی نظام تعدادی آن را دنبال می کردند، از هم تفکیک گردند.

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی گفته بود: با سخن زدن میتوان در عرض پنج دقیقه کشور، استان و شهرستان را آباد کرد در نتیجه می طلبد در مقام عمل گام برداریم و مشکلات را حل نماییم.

کریمی با اشاره به اینکه مشکلات ذی ربط به قانون در کشورما کمتر از مشکلات در رابطه با موضوعات اجرایی هست، اظهار کرد: متاسفانه مسئولین ما در اجرا بسیار ضعیف عمل می نمایند.

وی گفته بود: کردستان تنها استانی در کشور بود که قسمت آن از اعتبارات ملی سال ۹۵ نسبت به ۹۴ افزایش پیدا نکرد و این اجحاف نسبت به استان ما به مرکز برمی گردد.

وی با اشاره به اینکه قرار بود از محل هدفمندی یارانه ها و افزایش حامل های انرژی اعتباراتی به عمران روستایی اختصاص پیدا کند، گفته بود: درآمد دولت از محل هدفمندی یارانه ها ۹۷ هزار میلیارد تومان هست که ۳۱ هزار میلیارد تومان آن در قالب یارانه به حساب مردم واریز می گردد ولی مشخص نیست مابقی این مبلغ به کجا می رود.

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بر طبق اصل ۵۳ قانون بنیادی تمام درآمدهای دولت باید به حساب خزانه  واریز گردد.
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83830

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.