تاریخ ارسال : ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کرمان| "ایران" بازیگر کلیدی منطقه هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از ریگان، ، سردارحسین معروفی شامگاه سه‌شنبه همزمان با شام شهادت حضرت زهرا(س) در دومین شب از یادواره شهدای شهرستان ریگان با بیان اینکه مجلس شهدا مجلس فتوحات انقلاب اسلامی هست، گفت: مجلس شهدا مجلس عزت، سربلندی و شرف ماست، مجلس شهدا مجلس بازدارندگی و بزرگی ملت ایران هست.

وی با اشاره به اینکه در محضر قهرمانان حقیقی ملت ایران هستیم که جان و آبرویشان را در بر طبق اخلاص گذاشتند گفت: در زمان تنهایی ملت ایران و انقلاب نوپای اسلامی و در زمان تنهایی امام عزیمت کرده که حجت برای ما بود و در وقتی که همه دشمن متحد در یک جبهه نابرابر و در برابر ملت ایران صف‌آرایی کرده بود، شهدا همه وجودشان را تقدیم کردند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان با اشاره به اینکه شهدای ما کانون و مظهر حقیقی اتحاد ملت ایران می باشند، تصریح نمود: شهید از هر قومی و از هر مذهبی شهیدی هست که برای بقای دین خدا و تمامیت ارضی کشور جانش را تقدیم کرده و از هر زاویه‌ای که ما به شهدا ببینیم مقدسند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان با اشاره به اینکه شهدای ما شناسنامه حقیقی ملت ایران می باشند، گفت: شناسنامه حقیقی ملت ایران نگاه به غرب و نگاه به اندیشه و ایده غرب نیست لکن شناسنامه ملت ایران شهدای آن می باشند که به آن ملت عزت و بزرگی بخشیده و کمر دشمن را شکستند.

معروفی با بیان اینکه به برکت این مجاهدت‌ها، امروز کشور ایران بازیگر کلیدی منطقه هست که تمام راهبردهای دشمن را برهم می‌زند افزود: جنگ به‌خودی‌خود پدیده شوم، سخت و هزینه‌بار هست اما چه رخدادی افتاد که در این چند سال جنگ نابرابر این جنگ به دفاع مقدس تبدیل گردد.

وی با بیان اینکه دشمنان حماسه حضور مردم در راهپیمای ۲۲ بهمن را مشاهده نکردند عنوان نمود: اگر این رویش بزرگ انقلاب و هوشمندی ملت ایران نیست پس چیست؟

وی در ادامه با بیان اینکه همه شهدای ما از طبقه متوسط جامعه بودند، گفت: آنهایی که دفاع مقدس، امام و شهدا را زیرسوال می‌برند یک شب هم در دفاع مقدس زندگی نکردند.

وی با بیان اینکه این ملت هوشمند هست چون با هر سلیقه و دیدگاه سیاسی و هر حزب و گروهی، وقتی که منفعت های ملی و اعتقاداتش در خطر باشد ید واحد می‌شود اضافه کرد: ملت ایران در روزهای سخت و حساس در کنار هم و پکپارچه یک سخن را می‌زند این نشان از هوشمندی ملت هست.

معروفی اضافه کرد: بزرگترین جنگ افزار ما هوشمندی ملت ایران هست که این هوشمندی ملت ایران با همه ملت‌ها متفاوت هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88698

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.