تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کسب تاییده آزمون های تخصصی بین المللی فاکتورهای آب آشامیدنی توسط کارشناسان آزمایشگاه مرکزی آبفاشهری مازندران

معاون بهره برداری آب و فاضلاب شهری مازندران از کسب تاییده آزمونهای کفایت تخصصی بین المللی فاکتورهای آب آشامیدنی توسط کارشناسان آزمایشگاه مرکزی شرکت برای اولین بار خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس محمودی با اعلام خبر بالا، افزود: کارشناسان آزمایشگاه مرکزی استان، برای نخستین بار در آزمونهای کفایت تخصصی بین المللی فاکتورهای فیزیکی ، شیمیایی و میکروبی آب آشامیدنی موفق به کسب تاییدیه از شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگارد که مورد تایید شرکت مهندسی آبفای کشور است، شد.

وی، با بیان اینکه قبولی در آزمون های مهارت تخصصی از الزامات دریافت گوهینامه تخصصی ایزو۱۷۰۲۵ است، تصریح کرد: آزمایشگاه مرکزی آبفاشهری مازندران با دارا بودن تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی، کیفیت و کمیت  فیزیکی، شیمیایی و میکروبی آب را  مورد ارزیابی قرار می دهد.

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران، به حضور کارشناسان ممیزی آب و فاضلاب کشور در این آزمایشگاه  طی ماه های گذشته اشاره و تصریح کرد: این امر به منظور ممیزی آزمایشگاه مرکزی برای دریافت گواهی ایزو ۱۷۰۲۵ انجام شد.

گفتنی است آزمایشگاه مرکزی آبفاشهری مازندران در سال گذشته ارتقا یافت و هم اکنون با توجه به فعالیتهایی که در حوزه آزمایشگاهی انجام می دهد، درحال دریافت گواهی ایزو۱۷۰۲۵ در راستای ارایه خدمات برتر آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد، است.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69378

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.