تاریخ ارسال : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کسی که بگوید دشمنی آمریکا نسبت به سال ۵۷ کمتر شده، خائن است

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو|، سیدحسین نقوی‌حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در همایش «دولت تراز انقلاب» که در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفت: این انقلاب دشمنان خونی دارد و دشمنی دشمنان نسبت به سال ۵۷ ده‌ها برابر شده است.

 

وی ادامه داد: اگر کسی فکر کند دشمنی آمریکا نسبت به سال ۵۷ کمتر شده خائن است، دشمنی آن‌ها هرگز کم نمی‌شود؛ بلکه بیشتر می‌شود و علت بیشترشدن این دشمنی‌ها پیشرفت و پیروزی‌های ایران است.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: ما در انقلاب دو عرصه داریم یکی بین‌المللی آثار انقلاب اسلامی است که با درجه بسیار بالا پیش می‌رود عرصه دوم عرصه داخلی است و این عرصه دو فضای انتصابی و انتخابی وجود دارد.

 

وی انتخابات ایران را واقعی و پاک دانست و ابراز داشت: پاک‌ترین انتخابات در کشور ایران برگزار می‌شود، ما باید در انتخابات یک گزینه درست را انتخاب کنیم و در انتخاب خود دقت کرده و با چشم باز انتخاب کنیم.

 

نقوی‌حسینی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور بعد از رهبری شخصیت اول کشور است، ما باید در انتخاب آن دقت کنیم.

 

وی دانشجویان را خطاب قرار داد و گفت: آینده این کشور برای دانشجویان است، این کشور نیازمند مردانی پرقدرت است؛ کسانی که اعتماد دارند و می‌دانند این ملت، ملت بزرگی است و باید خودمان را باور کنیم.

 

وی با تأکید بر اصل وحدت افزود: تمام نقشه های دشمن برای تفرقه بین مذاهب مختلف در کشور ایران نقش بر آب شد و به نتیجه نرسیدند، همین تفرقه‌ها در دیگر کشورها باعث سقوط آن کشورها شده است، تنها کشور اسلامی که مذاهب در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند کشور ایران است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=40483

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.