تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کشتی سپاهان به گل نشست!

در این هفته ذوب به مدد سپاهان آمد و تراکتورسازی تبریز را با ۳ گل بدرقه کرد تا سپاهان بتواند با اکتساب ۳ امتیاز از بازی پیکان بالاتر از تراکتورسازی در رتبه ۱۰ ام جدول رده‌بندی قرار گیرد.

برد ذوب‌آهن، غیبت زیادی از بازیکنان اصلی تیم پیکان و وضع خوب تر سپاهان در چند هفته موخر همه چیز را برای یک برد شیرین و ۳ امتیاز این تیم اصفهانی آماده کرده بود اما با گل زودرس شاگردان جوان مجید جلالی بازی را به کام پیکانی‌ها پیش برد و با یک گل ۳ امتیاز در خانه پیکان ماند و سپاهان دست تهی به اصفهان باز‌گشت و پیکان از ماراتن بالای جدول عقب نیفتاد.

در روزی که شاگردان ابراهیمی زاده نتوانستند از مجال ایجاد شده استفاده نمایند نتیجه های در بازی‌های دیگر تیم‌های انتهای جدول متمایز اتفاق افتاد و سپید رود رشت و استقلال خوزستان خود را بالا کشیدند و در یک قدمی سپاهان جای گرفتند و نفت نیز پشت این دو تیم برای جایگاه سپاهان در انتظار مجال هست.

بدشانسی سپاهان در اوایل لیگ و طلسمی که بر پای مهاجمان این تیم بود در این هفته این بدشانسی به اوج خود رسید و وقتی سپاهان باخت انتهای جدول گرفتار ۳ امتیاز‌ها گردید تا یک‌بار دیگر تیم منصور ابراهیم‌زاده کابوس سقوط برایش نواخته گردد و جادو و طلسم سپاهان در سال ۹۷ نیز باطل نشده باشد و کشتی سپاهان در انتهای جدول به گل بنشیند و برای گریز از آن ۴ هفته مجال داشته باشد.

با باخت سپاهان و برد ذوب تیم‌های اصفهان در آخرین‌های هفته لیگ برتر در شرایطی متمایز در تکاپو می باشند و فوتبال اصفهان در این روز‌ها در تلاطم هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94256

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.