تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کشتی فرنگی هنوز در آغاز راه است/ باید به فکر روزهای سخت بود

احد پازاج در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه کشتی فرنگی هنوز روزهای سخت و حساسی را پیش رو دارد، خاطر نشان کرد: تیم ملی توانست در دو رویداد پیشین نتایج خوب و مطلوبی کسب کند که این موضوع به تلاش و غیرت مثال زدنی بچه ها و همچنین زحمات کادر فنی مربوط میشود، اما نباید فراموش کرد روزهای سختی پیش روی ماست و باید به خوبی با برنامه ریزی دقیق از این سختی ها تا المپیک عبور کرد.

عضو شورای فنی تیمهای ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: مهمترین هدف پیش روی ما حضوری موفق در بازبهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ توکیو است که کادر فنی تیم ملی باید خود را برای این دو هدف مهم مهیا و تجهیز کند.

وی با تاکید بر ادامه احترام و اجرای فرایند انتخابی تیم ملی گفت: بسیاری از ملی پوشانی که توانستند در رویدادهای قبلی بدرخشند و مدال کسب کنند از دل رقابتهای انتخابی بیرون آمدند. رقابتهایی که میدان را برای تمامی مدعیان مهیا می کند و در عین رعایت عدالت به تمامی جوانان باانگیزه و آینده دار اجازه اثبات شایستگی می دهد.

پازاج در خاتمه اظهار داشت: کشتی فرنگی ایران برای چندمین بار ثابت کرد می تواند شایستگی و توانایی خود را در عمل اثبات کند و همچون گذشته بدون هیچ ادعا و خواسته بزرگی به افتخارآفرینی برای ایران بپردازد. فرنگی کاران ما توانایی فراوانی دارند که اگر کمی مورد حمایت و لطف متولیان ورزش کشور قرار گیرند می توانند به شکوفایی برسند و شگفتی خلق کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67450

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.