تاریخ ارسال : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کشتی همدان به جایگاه کلیدی خود باز می گردد

صادق گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان

گودرزی با اظهار این که دستاورد های کشتی همدان در ۱۰ ماهه گذشته خوب ترین دستاورد های در ۴ سال موخر بوده اظهار کرد: پیشکسوتان و مربیان مطلوبی من جمله جلال لطیفی، مهرداد سعدی نژاد، مصطفی یونسی‌نیا و عباس بیگلربیگی و سایر مربیان نامدار در کشتی استان همدان در حال پرورش کشتی‌گیران نوجوان و جوان می باشند و اگر کشتی همدان با همین دستور ۱۰ ماه موخر حرکت کند ما بار دیگر در تیم ملی و حتی در المپیک مالک نماینده می‌شویم.

دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ بیان کرد: در حال حاضر کشتی‌گیران جوان و مستعدی در کشتی همدان فعالیت می کنند که مطرح ترین آنان دانیال شریعتی نیا قهرمان جوانان قاره آسیا، عضو تیم ملی در پیکارهای جهانی جوانان و نایب قهرمان پیکارهای قهرمانی کشور هست. اگر شرایط مطلوبی برای این کشتی گیران فراهم گردد جای تهی بزرگان کشتی همدان پر می‌شود.

نایب قهرمان جهان در پیکارهای ۲۰۱۰ مسکو با اشاره به این که هیئت کشتی، پیشکسوتان، مربیان و کشتی گیران لازم هست مانند حلقه‌های زنجیر به هم متصل باشند، اظهار داشت: اگر فردی واقعا قصد مساعدت به کشتی همدان را دارد نباید به تفکر مقام و وظیفه باشد و بدون چشمداشت و رایگان لازم هست به کمک کشتی بیاید.

مربی تیم ملی نوجوانان در پیکارهای قهرمانی جهان با اشاره به این که در حال حاضر به سبب مربیگری در تیم ملی و تیم بیمه رمزی از استان همدان دور هستم در ارتباط با وضع خود بعنوان مربی در تیم‌های ملی، اظهار کرد: صحبت‌هایی با آقای خادم داشتم که به زودی مشخص می‌شود در چه جایگاه و در چه رده‌ای در خدمت تیم ملی باشم.

مربی تیم بیمه رمزی در ارتباط با وضع این تیم در پیکارهای جام باشگاه‌های جهان نیز اظهار کرد: چند سالی هست که در تیم بیمه رمزی بعنوان مربی مشغول به کار هستم و در این مدت با این تیم ۲ قهرمانی و یک نایب قهرمانی در پیکارهای باشگاه‌های جهان اکتساب کردم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77835

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.