تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کشف ۳۶۰بطری انواع مختلف مشروبات خارجی در سمنان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قومس،منصورشوقانی فرمانده سپاه ناحیه سمنان در گفتگو با خبرنگار قومس از کشف ۳۶۰ بطری انواع مختلف مشروبات در سمنان خبرداد و گفت: شب گذشته  در محل پاسگاه دومنظوره شهرستان سمنان  سربازان گمنان امام زمان(عج) در اطلاعات سپاه ناحیه سمنان طی یک عملیات غافلگیرانه یک باند توزیع و قاچاق مشروبات الکی خارجی شناسائی و از عناصر این باند تعداد ۳۶۰بطری  از انواع مختلف مشروبات خارجی ضبط کردند.
فرمانده سپاه ناحیه سمنان  در ادامه اظهار کرد: ارزش محموله کشف شده بیش از پانصدو سی میلیون ریال است.
وی با اشاره به اینکه این مشروبات دریک خودروی سواری جاسازی شده بود، افزود: در این رابطه ۳متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.  

شوقانی با توجه به اینکه مشروبات الکلی یکی از راهکاری مهم دشمن برای ایجاد و بروز آسیب های اجتماعی در بنیان خانواده ها و جوانان و نوجوانان است، گفت: این پدیده شوم توسط برخی افراد سودجو به عنوان یک کالای پر سود وارد کشور و توزیع می شود.
فرمانده سپاه ناحیه سمنان  در خاتمه خاطرنشان کرد: سپاه در کنار ماموریت های اصلی خود به شدت با این گونه هنجار شکنی ها، قانون گریزی ها و پدیده های شوم که به اصل و کیان اسلام و نظام و بنیان خانواده ها خطشه وارد می کند برخورد قاطع خواهد کرد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28466

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.