تاریخ ارسال : ۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کلاهبرداران ۸۰ میلیاردی در مازندران!

فرمانده انتظامی مازندران از کشف کلاهبرداری ۸۰ میلیارد ریالی با انهدام باند جعل اسناد و خرید و فروش مال غیر در منطقه رویان در غرب استان خبر داد.

 

به گزارش شلمچه نیوز ،به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی مراجعه و طرح شکایت فردی در مرداد امسال مبنی بر کلاهبرداری از وی با جعل اسناد و فروش مال غیر از سوی افرادی ناشناس در منطقه رویان در غرب استان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان مربوطه قرار گرفت.

 

وی افزود: مالباخته در تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی پلیس، اذعان داشت، افرادی در اسفند سال ۹۵ پس از جلب اعتمادش با اقدامات متقلبانه و جعل اسناد و فروش مال غیر، بیش از ۸۰ میلیارد ریال از وی کلاهبرداری کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، خاطرنشان کرد: کارشناسان و ماموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با دریافت مشخصات افراد کلاهبردار و اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، متهمان به کلاهبرداری را که با تشکیل باندی در امر جعل اسناد و کلاهبرداری فعالیت می کردند، شناسایی کنند.

میرفیضی با اشاره به شناسایی متهمان به کلاهبرداری از دستگیری این افراد با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی خبر داد و افزود: این شش متهم شامل ۵ مرد و یک زن پس از دستگیری و اقرار به بزه انتسابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و با قرار مناسب صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی مازندران به شهروندان هشدار داد: قبل از انجام هرگونه معامله و خرید و فروش املاک نسبت به بررسی اصالت اسناد از مراکز رسمی و برای انجام معاملات ملکی و خرید و فروش املاک از مراکز معتبر اقدام کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83349

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.