تاریخ ارسال : ۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کلنگ احداث ساختمان اداری آبفاشهری کلارآباد به زمین زده شد

با حضور معاون آبفاشهری مازندران، فرماندار و مدیرامور آبفاشهری عباس آباد، امام جمعه ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کلارآباد و خانواده معظم شهدا،کلنگ احداث ساختمان اداری آبفاشهری کلارآباد به زمین زده شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، در این مراسم، معاون مالی و پشتیبانی شرکت، با اشاره به اهمت آب در حیات و سلامت بشر گفت: هزینه دریافت شده از مشترکین در مقایسه با هزینه تولید و تامین آب بسیار ناچیز است .

هرمز نیازآذری افزود: مشترکین با پرداخت به موقع آب بهای خود می توانند مجموعه آبفا را در ارایه خدمات کمک نمایند.

وی، خواستار مشارکت و حضور خیرین در بخش آب شد و تصریح کرد: خیرین می توانند در اجرای پروژه های آبرسانی یاریگر مجموعه شرکت آبفاشهری باشند.

معاون مالی و پشتیبانی آبفاشهری مازندران ادامه داد: با کمک خیرین در کلارآباد یک حلقه چاه حفر و نسبت به بازسازی یک حلقه چاه دیگر اقدام شد.

نیازآذری، به پروژه های در دست اقدام در شهر کلارآباد اشاره و تصریح کرد: حفر و تجهیز یک حلقه چاه با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان و احداث مرحله دوم پکیج حذف آهن به ظرفیت ۲۰ لیتر در ثانیه و با پیش بینی اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان در این شهر در دستور کار می باشد.

 

وی افزود: فاز دوم پکیج حذف آهن در مرحله طراحی و انتخاب پیمانکار قرار دارد.

مدیرامور آبفاشهری عباس آباد نیز در این مراسم، احداث ساختمان اداره آب وفاضلاب شهری کلارآباد را اقدامی موثر در سهولت ارایه خدمات به مشترکین دانست و گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت ۳هزار و ۱۰۰ متر مربع وزیربنای ۱۶۵ متر در دوطبقه با پیش بینی اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شد.

مهندس توکل مودب، با اشاره به نصب پکیچ حذف آهن به ظرفیت ۲۰ الی ۲۵ لیتر در ثانیه به منظور کاهش کدورت آب شهر کلارآباد ، افزود: در راستای حذف کدورت کامل مرحله دوم این طرح نیز در دستور کار قرار گرفت.

هاشمی فرماندار عباس آباد و حجت الاسلام سورتچی امام جمعه کلارآباد نیز در سخنانی ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) بر مشارکت هرچه با شکوه تر مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که در اسفندماه برگزار می شود، تاکید کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8087

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.