تاریخ ارسال : ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کلکسیونی از کلنگ زنی های نمایشی در ورزش مازندران

 

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ این روزها بحث عدم پیگیری احداث سالن بزرگ سرپوشیده ورزشی شهر جویبار در محافل عمومی ، دیدگاههای مختلفی را ایجاد کرده که در این گزارش توجه شما مخاطب گرانمایه را به تعدادی از کلنگ زنی های نمایش در محور احداث سالن های ورزشی جلب می کنیم که جملگی تنها در مرحله وعده و شعار باقی ماند .

  • مراسم کلنگ زنی سالن ۶ هزار نفری در جاده جویبار که مرحوم دامادی / مرحوم آیت الله شجاعی دو نماینده فقید ساری در مجلس / مرحوم صادق خلیلی شهردار وقت حضور داشتند که غفوری فرد آن را کلنگ زده بود .
  • مراسم کلنگ زنی احداث سالن ورزشی در شهرک سپاه بلوار کشاورز ساری حدود ۸ سال قبل توسط دکتر روحی نماینده وقت مردم در مجلس / مرحوم بهروش / مرحوم صالحی نیا دو عضو شورای شهر ساری هم در زمان مسئولیت سید علی حجازی برگزار شده بود اما دیگر از ادامه آن پروژه خبری نشد.
  • مراسم کلنگ زنی سالن ۵ هزار نفری جویبار در حدود چند سال قبل با حضور ادیانی نماینده قائمشهر برگزار شد که آن مراسم نیز در همان مرحله به کار خود خاتمه داد .
  • مراسم کلنگ زنی هیئت ورزش تیروکمان در جاده ساری به دریا که با حضور معاون عمرانی استاندار وقت مهندس سید عیسی هاشمی حضور برگزار شد و متأسفانه بعدها به چراگاه طیور تبدیل شد.

گفتنی است موارد اینچنینی در ورزش مازندران بسیار رخ داده و متأسفانه مسئولین ورزش استان به جای توجه به توسعه زیرساخت های ورزشی ، به دنبال تیمداری و و فعالیت های روزگذر ورزشی هستند و این رویکرد اشتباه باعث شده تا علیرغم وجود پتانسیل های بالقوه ورزشی این دیار ، استعدادهای ناب ورزشی به شکوفایی و در نهایت به افتخارآفرینی برای ورزش مازندران و کشورمان ختم نشود .

زمان مخابره:۴۷/۸-۲۵ دی

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=37620

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.