تاریخ ارسال : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کمک به مریض ها دچار آسیب ها مغزی با استفاده از لیزر تراپی کم توان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر آریستا شجاع الدین با اشاره به کاربرد لیزرهای معالجهی کم توان در جهت مساعدت به مریض ها مبتلا به آسیب ها سکته مغزی، ام اس و اختلالات خلقی، اضافه کرد: لیزر تراپی کم توان شیوه ای در جهت تعدیل و تنظیم بدن فرد مبتلا بوده و ضد التهاب و ضد درد هست که اثر خراب کردنی و سرطانی بهمراه ندارد.

عضو هیات مدیره انجمن لیزر دکتری ایران در رابطه با استفاده و کاربردهای لیزرهای کم توان معالجهی، عنوان کرد: لیزرهای کم توان ایجاد حرارت نمی کنند و باعث خراب کردن بافت نمی گردند، لکن باعث ترقی متابولیسم سلولی می گردند و از آنجایی که در استفاده از لیزرهای تراپی دوز معالجهی مطرح هست منحصرا دکتر تعلیم دیده توان دارد از این لیزرها به نتیجه های معالجهی برسد.

مقالات عرضه شده در این زمینه نشان از موفقیت های لیزرتراپی کم توان در جهت مساعدت به مریض ها دارد.

دبیر اجرایی یازدهمین کنگره لیزرتراپی ایران، تاکید کرد: در هیچ جای دنیا اعتقاد بر این نیست که میتوان از لیزر تراپی کم توان به جای معالجه رایج دکتری استفاده کرد لکن به مریض ها سفارش به عدم قطع دوا می گردد. چرا که این روش یک روش تلفیقی شمرده می گردد و توان دارد ترقی فوری تر بیماری را بهمراه دارا باشد.

وی اضافه کرد: در یازدهمین کنگره انجمن لیزر ایران دو پانل مخصوص مرتبط به لیزرتراپی کم توان دربردارنده مقالات و سخنرانی ها و بحث و ارزیابی کاربردهای لیزر تراپی را خواهیم داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79169

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.