تاریخ ارسال : ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کمیسیون بهداشت مجلس «ناایمن سازی بیمارستان های کشور» را دنبال کنندهی می کند

بدون تیتر

شهریاری با اظهار اینکه بیشتر بیمارستان‌های وزارت «بهداشت، معالجه و تعلیم پزشکی» از طریق وزارت «راه و شهرسازی» ساخته می‌شود، تبیین کرد: بیمارستان‌های ناایمن در کل کشور بوده و این دلواپسی برای تهران هم وجود دارد بنابراین در حال حاضر لازم هست بازبینی جهت مقاوم‌ُسازی بیمارستان‌ها در کل کشور صورت گیرد.

عضو «کمیسیون بهداشت و درمان» مجلس اظهار داشت: مقاوم‌سازی بیمارستان‌ها مبحثی هست که در سال‌های گذشته هم مطرح بوده اما با تأسف ترتیب اثر داده نشده هست.

شهریاری تبیین کرد: ان‌شاء‌الله کمیسیون بهداشت و معالجه مجلس مبحث ناایمن سازی بیمارستان‌های کشور را مورد دنبال کنندهی قرار خواهد داد.

بخش دفتر فنی وزرات بهداشت در مورد «بیمارستان اسلام‌آباد غرب» پاسخگو باشد
قسمت دفتر فنی وزرات بهداشت در مورد «بیمارستان اسلام‌آباد غرب» پاسخگو باشدعلی نوبخت ریاست کمیسیون بهداشت و معالجه مجلس شورای اسلامی نیز قبل تر با اشاره به تخریب بیمارستان اسلام آباد در پی زمین لرزه موخر در غرب کشور به خبرنگار میزان اظهار کرد: بی شک اگر حادثه‌ای همچون زمین لرزه رخ دهد بیمارستان‌ها نباید به سادگی تخریب گردند بنابراین بیمارستان‌ها در اتفاقاتی، چون زمین لرزه آخرین امید مردم می باشند.

رئیس کمیسیون بهداشت و معالجه مجلس تبیین کرد: علاوه بر این ما از مدیران وزرات بهداشت توقع داریم اطمینان لازم را جهت تحویل بیمارستان‌هایی که وزارت راه و شهرسازی اقدام به ساخت آن‌ها می‌کند، اخذ کند.

 
نوبخت اظهار داشت: این جای پرسش دارد که به چه سبب دفتر فنی وزرات «بهداشت، معالجه و تعلیم پزشکی» در ایجاد بیمارستان اسلام آباد در غرب کشور به مطلوبی نظارت لازم را نداشته هست تا اینکه در نهایت وزیر اقدام به بازنمایی آن بیمارستان کند.     وی اضافه کرد: صحیح هست که ما از وزارت «راه و شهرسازی» در ساخت بیمارستان اسلام آباد غرب گلایه داریم، اما قسمت دفتر فنی وزرات «بهداشت، معالجه و تعلیم پزشکی» هم لازم هست پاسخگو باشد.
ریاست کمیسیون بهداشت و معالجه مجلس تاکید کرد: تخریب بیمارستان اسلام آباد در غرب کشور به دولت قبلی مرتبط نمی‌شود و دولت فعلی لازم هست در مورد تخریب این بیمارستان پاسخگو باشد.  


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78223

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.