تاریخ ارسال : ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کنایه جالب و انتقادی کاشانی به بیرانوند و اردوی پرسپولیس

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از پایگاه ۵۹۸، جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیات مدیره پرسپولیس صحبت کرده و نوع صحبت هایش نشان می دهد نه از اردوی تیم در خارج از ایران موافق است و نه از کار بیرانوند راضی است که با دست گچ گرفته تمرینات سفت و سخت می کند. به گزارش تابناک ورزشی، جعفر کاشانی در مورد اینکه آیا برگزاری اردوی پرسپولیس در کشور امارات آنهم در غیاب ۸ بازیکن اصلی، می‌تواند برای سرخپوشان فایده داشته باشد، اظهار داشت: مسلما برگزاری اردو با این شرایط نمی‌تواند تأثیرگذار باشد هرچند این اردو می‌تواند برای هماهنگی نفرات دیگر خوب باشد. در کل امیدوارم شرایط طوری پیش برود که دیگر اردوی‌هایمان را خارج از کشور برگزار نکنیم. 
وی در خصوص اینکه شنیده می‌شود به زودی علی اکبر طاهری از سمتش برکنار می‌شود، عنوان کرد: این مسئله را باید به آینده موکول کنیم اما در کل موافق برکناری طاهری نیستم. 
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از حضور ۸ بازیکن این تیم در تیم ملی خوشحال است یا ناراحت، خاطرنشان کرد: برای من سوال است که کجای دنیا برای یک بازی معمولی تیم ملی یک ماه لیگ را تعطیل می‌کنند؟ این رفتار صحیح نیست. تیم ملی ما زمانی می‌تواند در اوج باشد که پرسپولیس و استقلال در اوج باشند.
کاشانی در واکنش به اینکه آیا تمرین کردن بیرانوند با دست گچ گرفته نشانه تعصب او به پرسپولیس است، گفت: این حرکات نشانه تعصب نیست، تعصب با واقعیت تفاوت دارد. تعصبی که منجر به حذف یک نفر شود خوب نیست. البته مطمئنم که بیرانوند در دبی زیر نظر کادر پزشکی تمریناتش را انجام می‌دهد. 
وی در پاسخ به این پرسش که آیا دوست نداشت مانند برخی مدیران همراه پرسپولیس به دبی برود، اظهار داشت: من در کشور امارات مسئولیت‌های فراوانی داشتم و اتفاقا به سفر هم علاقه دارم اما ترجیح می‌دهم به جای من چند جوان با تیم به خارج بروند تا با فضای خارج از کشور آشنا شوند. بهتر است هزینه‌ای که برای سفر مدیران می‌شود را برای جوان‌ها انجام بدهند. 
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا روز گذشته جلسه‌ای مخفیانه برگزار شده، عنوان کرد: روز گذشته هیئت مدیره جلسه داشت اما مخفیانه نبود، ما که نباید تمام کارهایمان را در بوق و کرنا بکنیم. مهم برگزاری جلسات و نتیجه گرفتن از این جلسات است. 
کاشانی در واکنش به اینکه از الان نام برخی بازیکنان برای حضور در پرسپولیس شنیده می‌شود و آیا این اخبار بازارگرمی است، خاطرنشان کرد: من موافق این رفتار نیستم اما همه می‌دانیم که تیم‌های بزرگ حواشی بزرگ هم دارند. بالاخره هر کسی دوست دارد در پرسپولیس بزرگ حضور داشته باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29228

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.