تاریخ ارسال : ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۲ دیدگاه‌ها برای کنسرت های ویژه آقای خواننده در امریکا و اسپانسری که …! + عکس و فیلم بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کنسرت های ویژه آقای خواننده در امریکا و اسپانسری که …! + عکس و فیلم

جالب اینجاست که بنیامین در زمان تشکر از دست اندرکاران کنسرتش(شرکت BMB Entertaiment LLC) در آستانه بردن نام این افراد، به پشت استیج رفته و بعد از بازگشت، از مطرح کردن نام مدیران آن خودداری می کند .

به گزارش شلمچه نیوز، اینروزها الگو سازی از بازیگران، ورزشکاران و خواننده ها به محلی برای کسب در آمد تبدیل شده است . برنامه سازان اینترنتی و غیر اینترنتی و فعالان فضای مجازی، با دعوت از چهره های سرشناس و استفاده از نام آنها قصد دارند تا نهایت توجه را به برنامه هایشان جلب کنند و در این میان چهره های مطرح هم از حضور در این برنامه ها استقبال می کنند چرا که بیشتر از قبل در معرض دید قرار خواهند گرفت .

اخیرا یکی از شبکه های مجازی تلویزیون اینترنتی با برپایی یک نظر سنجی از مخاطبانش خواست تا خوش استایل ترین و خوش تیپ ترین خواننده پاپ را انتخاب کنند تا به برنده این مسابقه پر محتوا یک خودروی بنز به عنوان جایزه ویژه اهدا کند .

کنسرت های ویژه آقای خواننده در امریکا و اسپانسری که ...!/ چگونه بنیامین خوش تیپ ترین خواننده ایران شد؟

این نظر سنجی که با حاشیه های بسیاری همراه بوده است در نهایت یک برنده داشت و آن کسی نبود جز بنیامین بهادری خواننده ای که همواره کنسرت ها، موزیک ها و اقداماتش دارای حاشیه های بسیار بوده و اخیرا به لطف تعامل قوی دوستان و مدیر برنامه هایش با برخی از مسئولین ، موفق به برگزاری کنسرت در امریکا هم شده بود!

کنسرت های ویژه آقای خواننده در امریکا و اسپانسری که ...!/ چگونه بنیامین خوش تیپ ترین خواننده ایران شد؟

کنسرت های ویژه آقای خواننده در امریکا و اسپانسری که ...!/ چگونه بنیامین خوش تیپ ترین خواننده ایران شد؟

صرف نظر از اینکه این رسانه های اینترنتی با چه هدفی از توجه افکار عمومی به چهره ها سوء استفاده کرده و برای خود اسپانسر و حامی مالی تامین می کنند باید به این نکته توجه داشت که با این روش الگو سازی برای جوانان و معرفی افرادی اینچنینی به جامعه به عنوان خوش تیپ ترین و خوش استایل ترین خواننده و بازیگر و ورزشکار در آینده چه تبعاتی را برای فرهنگ این مرز و بوم در بر خواهد داشت .

بنیامین بهادری چندی پیش توانست در کشور امریکا و در شهرهای واشنگتن، لس آنجلس، شیکاگو، نیویورک، آتلانتا و دالاس کنسرت برگزار کند . مجوز برگزاری این کنسرت ها در امریکا توسط اداره موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این خواننده صادر شده بود . صرف نظر از اینکه با چه ضابطه و رابطه ای وزارت ارشاد برای کنسرت امریکایی بنیامین مجوز صادر کرده اما دیگر هنرمندان به این راحتی حق برگزاری کنسرت در خارج از کشور را ندارند ، اشاره به برخی از جزئیات حضور این خواننده پاپ در امریکا خالی از لطف نخواهد بود .

جالب اینجاست که بنیامین در زمان تشکر از دست اندرکاران کنسرتش(شرکت BMB Entertaiment LLC) در آستانه بردن نام این افراد، به پشت استیج رفته و بعد از بازگشت، از مطرح کردن نام مدیران آن خودداری می کند .

کنسرت های ویژه آقای خواننده در امریکا و اسپانسری که ...!/ چگونه بنیامین خوش تیپ ترین خواننده ایران شد؟
“نمایی از کنسرت بنیامین در لس آنجلس”

شهره آغداشلو بازیگر فیلمهای قبل از انقلاب که در امریکا زندگی می کند نیز در کنسرت برگزار شده بنیامین با شور و حال وصف ناپذیر! در لس آنجلس شرکت کرد .

با پیگیری ارتباطات تنگاتنگ سر پل های اقتصادی و نزدیکان این خواننده پاپ با برخی از مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین اسپانسرهای تولید کننده های برنامه های اینترنتی، به خوبی مشخص خواهد شد که بنیامین بهادری چگونه می تواند مجوز اجرای کنسرت در امریکا را اخذ کرده و یا به عنوان نفر اول نظر سنجی خوش استایل ترین و خوش تیپ ترین خواننده پاپ ایران معرفی شده و یک خودروی بنز را به عنوان جایزه دریافت کند!

متاسفانه با بی دقتی هر چه تمام تر و با سوء استفاده از از آشفتگی فضای فرهنگی کشور این چهره های مطرح شده در بین جوانان، به عنوان الگو معرفی شده و آفت های آن سالهای آینده به جان فرزندان این خاک خواهد افتاد .
جالب اینجاست که برگزار کننده این مسابقه داخلی که بنیامین را خوش تیپ ترین خواننده ایران انتخاب کرده است در فیلم تولیدی مصاحبه با این خواننده برای تبلیغات این پروژه ، به ظاهر عجیب و غریب وی در کنسرت لس آنجلس که ترکیبی از کت و شلوار و کتانی سفید بود هم اشاره می کند . در زیر فیلم کوتاهی از این کنسرت را مشاهده می نمائید!

کنسرت های ویژه آقای خواننده در امریکا و اسپانسری که ...!/ چگونه بنیامین خوش تیپ ترین خواننده ایران شد؟

لازم به تاکید است که چندی پیش ، فردی که در آکادمی موسیقی شبکه من و تو توانسته بود رتبه اول را کسب کند با حمایت های مدیر برنامه های بنیامین بهادری به ایران آمده و لابی های ویژه ای را برای اخذ مجوز جهت تولید موسیقی در ایران ترتیب داد .

صراط

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7395

Comments are closed.