تاریخ ارسال : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

کوشش مضاعف کمیسیون تلفیق برای برطرف احتیاج های جامعه در لایحه بودجه ۹۷

///غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ؛ در عکس العمل به انتقادات بعضی نمایندگان در مورد اینکه مصوبات این کمیسیون در تضاد با قانون برنامه ششم توسعه هست، اظهار کرد: مصوبات کمیسیون تلفیق در تضاد با برنامه ششم توسعه نیست.

وی دنبال کرد: در نشست ها کوشش گردید تا یکی از کوتاهی‌‌های دولت در لایحه بودجه سال ۹۷ که نادیده گرفتن سندهای بالادستی مثل قانون برنامه ششم توسعه بود، برطرف گردد و مورد ها ضروری این قانون را در بودجه بگنجاند.

نماینده مردم رشت با تاکید براینکه کمیسیون تلفیق بودجه کوشش کرد تا ایرادات لایحه بودجه سال ۹۷ را برطرف کند، تصریح نمود: تمامی مصوبات ما با رای قبول کننده نماینده دولت حاضر در جلسه و تقریبا یک ششم نمایندگان در تلفیق انجام شده هست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در جواب به سوالی مبنی براینکه چه میزان از مصوبات کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس تغییر می‌کند، اظهار کرد: کمیسیون تلفیق برای آن که نیاز‌های جامعه را در لایحه بودجه قرار دهد، بسیار دشواری کشید و مطمئنا تحولات اندکی در صحن علنی خواهیم داشت. 

.. داشت، گفته بود: بنده در شش دوره کمیسیون تلفیق حضور داشتم اما هیچ کدام به اندازه سال کنونی انرژی از بنده نگرفته بود. 

 عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ در جواب به سوالی مبنی بر اینکه آیا می‌توان به بهبود وضعیت کشور در سال آینده طبق این لایحه بودجه امیدوار بود، اظهار کرد: لایحه مصوب کمیسیون تلفیق نسبت به آن چه که دولت می‌خواست برای مردم انجام دهد وضعیت بهتری را ترسیم خواهد کرد اما نسبت به آن چه که توقع داریم، سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ نمی‌تواند وضعیت بهتری داشته باشد گرچه اهتمام کردیم مسائلی را که باعث خراب شدن وضعیت می‌شود، اصلاح کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84361

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.