تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گازرسانی به ۵۳ روستای قوچان در دست اقدام است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سید حمید فانی در دیدار با فرماندار و نماینده مردم قوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به ۵۳ روستای شهرستان قوچان در حال انجام است که با اتمام این پروژه ها بیش از چهارهزار خانوار در بخش روستایی به مشترکین گاز طبیعی افزوده خواهد شد.

وی تعداد روستاهای گازدار قوچان را ۶۹ روستا عنوان کردگفت: طی سال سالجاری سه هزار و ۲۵۶ متر شبکه گذاری شهری و ۱۶۲ هزار و ۵۸۷ متر شبکه روستایی با هدف توسعه شبکه های گاز در این شهرستان انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی افزود: ۳۷ هزار و ۷۸۰ مشترک شهری و ۱۴ هزار و ۱۱۹ مشترک روستایی در قوچان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

وی افزود: هم اکنون ۶۳ درصد جمعیت روستایی قوچان گاز دارند که با بهره برداری از پروژه های در دست اقدام شرکت گاز خراسان رضوی، ضریب نفوذ گاز روستایی در این شهرستان به ۸۳ درصد ارتقا خواهد یافت.

فانی با اشاره به اقدام بی نظیر دولت تدبیر و امید در اجرای طرح های گازرسانی روستایی گفت: هزینه های سنگین گازرسانی نیازمند همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تخصیص اعتبارات لازم است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با اختصاص اعتبارات لازم از سوی مجلس شورای اسلامی می‌توان در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد توسعه شبکه‌های گازرسانی در اقصی نقاط استان باشیم.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه مقرر شد عملیات گازرسانی به بخشی از روستاهای محور عمارت-یدک-جوزان شهرستان قوچان پس از انجام مطالعات مهندسی در اولویت کاری شرکت گاز خراسان رضوی قرار گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29069

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.