تاریخ ارسال : ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گام بعدی اصولگرایان، انتخاب “احمدی‌نژاد” برای ریاست جمهوری است

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: جمع بندی اصولگرایان برای انتخاب احمدی‌نژاد یا فرد دیگری برای انتخابات ریاست جمهوری گام بعدی است.

جمع‌بندی اصولگرایان برای انتخاب احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری آینده گام بعدی استبه گزارش شلمچه نیوز، لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص گام سوم اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری آینده اظهار داشت: اصلاح‌طلبان قاعدتا تلاش‌شان باید بر این باشد که آگاهانه تصمیم بگیرند.
وی در ادامه افزود: اگر اصلاح‌طلبان برنامه عبور از روحانی را داشته باشند قطعا شخص دیگری را مطرح می‌کنند و باید ببینیم روند کاری‌شان به چه صورت است و برنامه هدفمندی برای انتخابات ریاست جمهوری دارند.
افتخاری در خصوص نگرانی اصولگرایان از بازگشت احمدی‌نژاد به عرصه انتخابات گفت: هر فردی می‌تواند در انتخابات شرکت کند و هر داوطلبی به تایید شورای نگهبان برسد، شرکت در انتخابات برایش منعی ندارد.
عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه برای انتخابات ریاست جمهوری تشکیلات اصولگرایی باید به جمع بندی نهایی برسد، خاطر نشان کرد: جمع بندی اصولگرایان برای انتخاب احمدی‌نژاد یا فرد دیگری برای انتخابات ریاست جمهوری، گام بعدی است.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17225

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.