تاریخ ارسال : ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گام دیگری از مرکز امور رسانه شهرداری ساری

راحله حاجیان مشاور شهردار ساری در امور رسانه با اعلام این خبر که بزودی آیتم های جدید و متنوعی از طریق کانال تلگرام ارائه خواهد شد..

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، کانال تلگرام که از بیستم دی ماه راه اندازی شد علاوه بر انتشار اخبار، بسته هایی حاوی تازی ترین تصاویر از پروژه های در دست احداث را به نمایش می گذارد.

راحله حاجیان مشاور شهردار ساری در امور رسانه با اعلام این خبر که بزودی آیتم های جدید و متنوعی از طریق کانال تلگرام ارائه خواهد شد گفت: تلاش می کنیم در تلگرام ضمن انتشار اخبار مربوط به فعالیت های شهرداری و مناطق سه گانه ، فعالیت های سازمانهای مرتبط با شهرداری را نیز اطلاع رسانی کنیم.

UploadFolder_zzzzzz(1)

وی ادامه داد: در آینده ای نه چندان دورکانال تلگرام مرکز امور رسانه شهرداری ساری بخش های متنوع و جذابی را در دسترس مخاطبان خود قرار خواهد داد.

مشاور شهردار ساری در امور رسانه ضمن تقدیر از تعامل و همکاری تنگاتنگ خبرنگاران با شهرداری افزود: بنا داریم عملکرد مطبوعات را در فضای مجازی و مکتوب در ارتباط با شهرداری و سازمانهای تابعه شهرداری ارزیابی کرده و از فعال ترین آنان تجلیل به عمل آوریم.

حاجیان خاطر نشان کرد:افرادی که مایل هستند به جمع مخاطبان تلگرام بپوندند می توانند ازطریق لینک https://telegram.me/markazresaneshahrdarisari عضو کانال تلگرام مرکز امور رسانه شهرداری شوند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9184

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.