تاریخ ارسال : ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گذری بر آخرین اخبار از پروژه های عمرانی در شهر ساری

فعالیت های سازمان عمران به عنوان بزرگترین مجموعه اجرایی تابع شهرداری ساری اصلی ترین عامل در ایجاد تحولات عمرانی این شهر است.

 

به گزارش شلمچه نیوز ، به نقل از خبر شعبان وفایی نژاد یکی از فعالان رسانه ای مازندران، نیروهای تلاشگر سازمان عمران پروژه های محوله را حتی به صورت شبانه روزی اجرا و پیگیری می کنند که در این گزارش اعمم فعالیت های صورت گرفته این سازمان را طی چند روز اخیر اعلام می داریم .

 

این گزارش حاکیست اجرای عملیات زیرسازی کوی بینجلو انتهای ولیعصر،کوی داوو کریمی قبل از عبور مهدشت، فاز دوم پل کابلی و سومین کوچه سمت چپ از میانرود در حوزه راهسازی ، اجرای جدول بتنی خیابان مهدشت و خیابان سعدی و همچنین مراحل پیگیری اجرای کانال های کوچه کوثر از خیابان شفا ، کوچه شهید منتظری از خیابان شهبند، کوی لسانی جنب زیرگذر داراب و کمربندی شمالی در حوزه هدایت آب های سطحی با جدیت لازم و دقت بالا دنبال می شود.

متخصصان سازمان عمران اجرای پیاده روسازی  خیابان ملت ،   بلوار امام هادی ، حسینیه مهدیه از خیابان ۲۲ بهمن،  و بیست متری اول از خیابان ۱۵ خرداد را به منظور زیباسازی منظر شهری و سهولت بیشتر در تردد شهروندان به مراحل پایانی خود نزدیک کرده اند .

 

احداث دیوار جنب کلانتری ۱۲ از بلوار کشاورز، روبروی سکوی زباله از کمربندی جنوبی ، رنگ آمیزی جدول بلوار داراب نیز بخشی دیگر از فعالیت های روزمره این سازمان است که گزارشات میدانی حکایت از پیشرفت مناسب در روند اجرایی آن دارد.

 

 

گفتنی است طی چند روز اخیر اجرای فاز دوم عملیات آسفالت سپاه کربلا از میدان خزر و همچنین این پروژه مشابه در کوچه سلیم بهرام یک از کمربندی جنوبی و قرق از انتهای خیابان سید الشهدا به منظور تأمین عمران و آبادانی و روان سازی مسیر عبور و مرور شهروندان مناطق فوق انجام شده است .

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74038

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.