تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گذشت زمان نقاط ضعف برگزاری مسابقات کشتی بین‌المللی قم را آشکار کرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سومین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از صبح امروز به میزبانی استان قم آغاز شد که این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می‌شود.

مسابقاتی که در چهار تشک به میزبانی سالن دو هزار نفری شهید حیدریان در حال برگزاری است، اما پس از گذشت زمانی از مسابقات برخی کم و کاستی‌های آن نمایان شد.

درزمانی که اصحاب رسانه به‌منظور پوشش رسانه مسابقات راهی سالن دوهزارنفری شهید حیدریان شدند، هیچ‌گونه جایگاهی برای خبرنگاران تعبیه نشده بود تا وسایل الکترونیکی خود را شارژ کنند و همین امر سبب اختلال اطلاع‌رسانی شد.

برخی از خبرنگاران هم‌اکنون در راهروی سالن شهید حیدریان در کنار سرویس‌های بهداشتی قرارگرفته و از آنجا وظیفه اطلاع‌رسانی را انجام می‌دهند.

در همین بین حراست فیزیکی اداره کل ورزش و جوانان استان قم مثل تمام رویدادهای ورزشی برخورد نامناسبی با اصحاب رسانه و به‌ویژه عکاسان داشته و از فعالیت آن‌ها به دلایل نامعلوم جلوگیری می‌کرد در صورتی‌ که ناظران فدراسیون تأکید بر رسانه‌ای شدن هر چه بیشتر مسابقات داشتند.

پیش از آغاز مسابقات اداره کل ورزش و جوانان استان قم اعلام کرد،اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیون تومان به‌منظور تهیه کولرهای آبی و تهویه هوای سالن دو هزار نفری شهید حیدریان در نظر گرفته‌ شده است اما بااین‌همه سالن حیدریان گرمای بسیاری زیادی را تجربه می‌کند.

نکته جالب‌ توجه این مسابقات عدم حضور مسئولان سیاسی و ورزشی استان قم است که تاکنون هیچ‌یک از آن‌ها به ورزشگاه نیامدند و به نظر می‌رسد در زمان اهدا مدال و عکس‌های یادگاری همه روانه سالن شوند.

باگذشت ۴ ساعت از برگزاری مسابقات کشتی بین‌المللی جام یادگار امام(ره) هنوز نتیجه‌ای از دبیرخانه این مسابقات صادر نشده است و پاسخ دقیق و توجیه‌کننده به اصحاب رسانه در این‌ باره داده نمی‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55041

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.