تاریخ ارسال : ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گران‌ترین بازیکن لیگ برتر تیم خودش را انتخاب کرد

مدافع ملی پوش و سرشناس فوتبال ایران تنها یک سال در فوتبال اروپا دوام آورد و حالا در مسیر بازگشت قرار دارد جایی که دو باشگاه پرطرفدار تهرانی و اصفهانی جنگ پنهانی برای جذب این بازیکن به راه انداخته اند.

به گزارش شلمچه نیوز، احسان حاج صفی آخرین شاه ماهی بازار تابستانی فوتبال ایران این روزها در اصفهان و کاشان به صورت اختصاصی تمرینات خود را پیگیری می کند تا تکلیفش برای فصل آتی روشن شود. مهره ای که چند باشگاه لیگ برتری برای خرید او جنگ پنهانی داشته و مذاکرات بسیار فشرده ای با این بازیکن برای امضای قرارداد انجام داده اند از جمله استقلال و سپاهان.
علیرضا منصوریان از همان روزهای ابتدایی حضورش در استقلال وقتی از فسخ قرارداد حاج صفی با باشگاه فرانکفورتی مطلع شد مذاکرات با این بازیکن را از طریق یکی از دوستانش در فرانکفورت پیگیری کرد و موافقت اولیه احسان را برای پیوستن به استقلال جلب کرد اما در همین گیر و دار ورود سپاهانی ها به ماجرای بازگرداندن دوباره این بازیکن محبوب طرفداران به اصفهان کمی اوضاع را پیچیده تر کرد به خصوص که سپاهانی ها با حربه فشار کانون هواداران خود در پی جلب نظر مساعد پدیده سابق خود برای بازگشت بودند.
سوای از تمام تحرکات دو باشگاه برای جذب حاج صفی این بازیکن اما در مذاکرات خود با سپاهان و استقلال شرط وشروط های جالبی داشت از جمله خواسته های مالی که می تواند او را به گران ترین بازیکن لیگ شانزدهم تبدیل کند. گفته می شود این مدافع ملی پوش رقمی در حدود دو میلیارد تومان برای امضای قرارداد از استقلال و سپاهان طلب کرده که هر دو باشگاه را کمی مردد ساخته است اما آنها در تلاش هستند تا با ادامه مذاکرات این بازیکن را با رقمی پایین تر به جمع بازیکنان خود اضافه کنند.
محمودرضا فاضلی مدیربرنامه های حاج صفی با تایید مذاکرات این بازیکن با تیم های ایرانی بازگشت او به لیگ برتر را تایید و گفت:« حاج صفی پیشنهاد اروپایی دارد اما تصمیم گرفته در ایران بازی کند. او طی روزهای آتی تیمش را انتخاب می کند. هر چند رفتن او به اروپا به طور کامل منتفی نشده است. نظر خود احسان در انتخاب تیم آتی مهم هست و مذاکرات ادامه دارد. استقلال هم یکی از تیم های خواهان حاج صفی است و صحبت هایی هم شده اما صحیح نمی بینم در رسانه ها مطرح شود و بهتر است اجازه داده شود حاج صفی با بررسی همه شرایط و جوانب تصمیم بگیرد گرچه علاوه بر این تیم دو باشگاه دیگر هم سخت به دنبال این بازیکن هستند».
فاضلی با بیان این مطلب تصریح کرد که رفتن حاج صفی به اروپا کاملا منتفی نشده و همه چیز ظرف دو تا سه روز آتی مشخص می شود گرچه آخرین اخبار از نزدیکان حاج صفی حکایت از این دارد که او نهایتا تا امروز یا فردا از بین دو تیم استقلال و سپاهان یکی را برای ادامه فوتبالش انتخاب خواهد کرد که گویا شانس سپاهانی ها بیشتر از آبی پوشان پایتخت است.

ورزش۳

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21638

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.