تاریخ ارسال : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گردشگری تندرستی باعث ارتقاء سطح ارتباطات ملت ایران و افغانستان می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، هوشنگ ناظری شب سابق در جلسه سیاست هایی گردشگری تندرستی که بین مدیران بهداشت و معالجه شهرستان زابل و کشور افغانستان (استان های فراه ونیمروز) در فرمانداری زابل برگزارشد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران ایران در سخت ترین شرایط در کنار دولت و ملت افغانستان بوده و برای استقرار دولت و نظامی برخواسته از رأی و عزم مردم این کشور در کنار دولت و ملت افغانستان واقع هست.

وی  اضافه کرد: گردشگری تندرستی یکی از مباحثی هست که باعث ارتقاء سطح ارتباطات وتعاملات دو ملت ایران و افغانستان می شود و این همکاری و همکاری اکثر از پیش باعث نقش بر آب شدن نقشه های استکبار بین المللی می شود.

فرماندار زابل با اشاره به اینکه به دنبال این هستیم تا این تفاهمات وارتباطات به سایر ولایت های افغانستان هم مسیر پیدا کند، اظهار کرد: با دقت به این تفاهنامه امیدواریم در قسمت های متفاوتی همچون معالجه، تندرستی، تحقیقات و پژوهش در آینده ارتباطات زیادتری با کشور افغانستان برخوردار باشیم.

خسرو یوسف زهی با اشاره به تفاهم نامه ای که بین  مدیران بهداشت و معالجه کشور ایران و افغانستان به امضا رسید، اظهار کرد: همکاری و رابطه بین دو کشور ایران و افغانستان به سود مردم هست و علاوه بر آن حتما یکپارچگی بین این دو کشور باعث باخت نقشه های دشمنان در منطقه می شود.

گفتنی هست در انتهاء این نشست  تفاهم نامه همکاری در راستای گردشگری تندرستی و علاوه بر این بهداشت و معالجه بین مدیران دانشگاه علوم دکتری زابل و مدیران بهداشت و معالجه استان های فراه و نیمروز کشور افغانستان به امضاء رسید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74694

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.