تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گردهمایی مسوولان روابط عمومی امور و ستادآبفاشهری مازندران در ساری برگزار شد

با حضور روابط عمومی های امور و ستاد ،گردهمایی مسوولان روابط عمومی امور تحت پوشش آبفاشهری مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت در این گردهمایی به بیان اهمیت و جایگاه روابط عمومی، انعکاس فعالیتها و دستاوردهای همکاران پرداخت و گفت: روابط عمومی باید فعال، خلاق و به روز باشد.

dfgvbfv

بهمن آذرمنش، آموزش را از ارکان مهم روابط عمومی دانست  وتصریح کرد: در همین راستا تلاش می کنیم در نشستهای روابط عمومی از اساتید این فن دعوت به عمل آید.

وی، بر تعامل و هماهنگی مسوولان روابط عمومی با مدیران شهری، انعکاس به موقع اخبار، تبلیغات محیطی، حضور و مشارکت فعال در جشنواره ها و نمایشگاه ها، تکریم ارباب رجوع ودعوت از اقشار مختلف مردم در افتتاح پروژه ها تاکید کرد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفاشهری با اشاره به نقش شبکه های مجازی در امر اطلاع رسانی گفت: با استفاده از این فضاها علاوه بر بیان عملکرد مجموعه آبفا، می توان اطلاعات مفیدی را در اختیار مشترکین قرار داد.

در ادامه این نشست مهندس شفاعی بازرس طرح تکریم آبفاشهری مازندران نیز روابط عمومی را صف مقدم نهادها و شرکتها دانست و گفت: با کمک روابط عمومی ها می توان نقاط ضعف را شناسایی و برطرف و نقاط قوت را پررنگ تر نمود.

وی، با بیان اینکه روابط عمومی ها با مشترکین ارتباط مداوم و مستمر دارند، اظهار داشت:  طرح تکریم ارباب رجوع از سوی فعالان این بخش می تواند به خوبی  اجرا شود.

در پایان این نشست روابط عمومی های امور به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28826

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.