تاریخ ارسال : ۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گروه جعل اسکناس و سندهای دولتی در کرمان متلاشی گردید

گروه جعل اسکناس و سندهای دولتی در کرمان متلاشی شدعلی شفیعی ریاست مراقبت و اطلاعات دادگستری کل استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از بازداشت اعضای یک گروه جاعل حرفه‌ای در کرمان اطلاع داد و عنوان کرد: اعتبار ریالی سندهای جعل شده میلیارد‌ها ریال تخمین شده هست.

علی شفیعی عنوان کرد: اعضای این گروه علاوه بر جعل سندهای دولتی (سند تک برگ مالکیت ملک، وکالت نامه دفاتر سندهای رسمی)، به جعل اسکناس و چک پول، جعل کارت انتهاء خدمت، جواز کسب، گواهی پزشکی، مدارک تحصیلی در مقطع ها متفاوت من جمله کارشناسی ارشد، کارشناسی و دیپلم و جعل انواع مهر‌های دفاتر سندهای رسمی و ده‌ها مورد ها دیگر اقدام می‌کرده‌اند.

این مقام قضائی اعلام نمود: بعد از اعلام گزارش مراقبت اطلاعات اداره کل ثبت سندهای و املاک و طی یک سری کارهای فنی و اطلاعاتی انجام شده از سوی تیم تحقیق وعملیات مراقبت اطلاعات دادگستری کرمان مشخص شد فردی به هویت (م. ک) با همدستی ۳ نفر دیگر به جعل وکلاهبرداری وسیع در سطح استان کرمان اقدام کرده هست.

ریاست مراقبت و اطلاعات دادگستری کل استان کرمان بر هوشیاری و دقت نظر زیادتر شهروندان در انجام معاملات خود تاکید کرد و عنوان کرد: شهروندان بایستی در خرید و فروش املاک از اصالت سندهای عرضه شده از طریق صاحب اطمینان حاصل و در تنظیم سند ملک، خودرو و مسکن با کارشناسان امر مشورت نمایند و با رعایت توصیه‌ها و هشدار‌های پیشگیرانه در دام اشخاص سودجو و کلاهبردار قرار نگیرند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81128

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.