تاریخ ارسال : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گزارشی متمایز از علاقه فوتبالیست های پولدار برزیلی به بانوان سفید پوست! تصویر

  سیاه پوست ها هنوز هم از شرور شعارهای فحش آمیز نژادپرستانه در امان نیستند. 
در ورزش به اندازه کافی در مورد نژادپرستی بر علیه بازیکنان رنگین پوست گفت وگو شده هست.

اینبار همه چیز از خود ستاره های سیاه پوست آغاز می شود. فعلا بعضی از این ستاره های رنگین پوست حق ندارند در مورد نژادپرستی حرف بزنند. …

سیاه و سفید، دست در دست هم

در سال ۱۹۵۶ یک گزارش آماری نمایش داد در برزیل ازدواج یک زن سیاه پوست با یک مرد سفید پوست به ندرت اتفاق می افتد. در این عکس یک دختر خندان و شاداب سیاه پوست دست در دست یک مرد سیاه پوست دیده می شود. در حقیقت اینکه در آن زمان یک مرد سفید پوست تن به ازدواج با دختری سیاه پوست بدهد بسیار کم اتفاق می افتاد. هنوز به ندرت توان دارید نگاه کنید که یک پسر سفید پوست با یک دختر سیاه پوست تن به ازدواج بدهد. اکنون دیگر پسران سیاه پوست و رنگین پوست برزیلی به محض اینکه در زندگی به آوازه و ثروت برسند هرگز با دخترهای سیاه پوست ازدواج نمی کنند.

اینبار نژادپرستی را خود مردان رنگین پوست رقم می زنند، مردانی سابقا فقیر که اکنون به نان و نوا دست یافته اند.

آمار تکان دهنده برای بانوان سیاه پوست

در سال ۲۰۱۰ یک گزارش آماری نمایش داد که بخش عمده بانوان بالای ۵۰ سالی که مجرد مانده اند سیاه پوست می باشند.

در ادامه این گزارش آمده هست به محض اینکه یک مرد رنگین پوست برزیلی موقعیت بالای اجتماعی به دست بیاورد یک زن زیبای سفید پوست و رنگین چشم را برای ادامه زندگی مشترک برمی گزیند و هرگز سراغ زن سیاه پوست نمی رود.

نمونه بارز مردان سیاه پوستی که عاشق سفیدها می باشند پله اسطوره بدون بدیل این کشور هست. او سه بار ازدواج کرد اما از این سه ازدواج او هیچ یک از همسرانش سیاه پوست نبودند این در حالی هست که خود پله یک سیاه پوست محسوب می شود.


پله و یکی از همسرانش

پله و یکی از همسرانش

از هر ۵۰ مرد سیاه پوست برزیلی که تاجران موفق و ثروتمندی می باشند ۴۹ تای آنان با بانوان سفید پوست ازدواج می کنند.

این مردان تازه به دوران دست یافته

“پولی مارینیو” “پولی مارینیو” هنرپیشه ۳۳ ساله و معروف برزیلی که خود یک رنگین پوست هست میگوید این مجلات، تلویزیون و مردان معروف برزیلی می باشند که به سفیدها در قیاس با سیاه ها اعتبار بیشتری می دهند.
او می گوید: «انگار در برزیل ما یاد میگیریم سیاه ها هیچگاه توان ندارند زیبا باشند، آنان همیشه برده باقی می مثل. سیاه ها خوب نیستند!»

سیاه ها خوب نیستند!»این هنرپیشه در ادامه گفت وگو هایش به ستاره های فوتبال برزیل می تازد. وی می گوید: «یک فوتبالیست سیاه پوست و بسیار موفق برزیلی خوب ترین چیزها را برای خودش قصد دارد. آنان خانه زیبا می خرند، یک فراری زیر پایشان می اندازند و از همه مهمتر یک زن شیک، مو بور و چشم آبی را برای خودشان پیدا می نمایند!»

او این گونه توضیح داد: «آنجا درعین تعجب مردان سیاه پوست و تازه به دوران دست یافته ای نگاه کردم که دخترهای سفید پوست را برای ازدواج انتخاب نموده بودند. آنان در عین وقاحت بعد از اینکه به ثروت رسیدند همسر و یا نامزد سیاه پوست خود را ترک کرده و به آمریکا آمده بودند. »

آنان الگوهایی خوبی نیستند

.. همگی با دخترانی سفید پوست ازدواج کردند. شاید بعد از اینکه به ثروت رسیدند دیگر دخترهای سیاه را صلاحیت دار نمی نگاه کردند! شاید بدترین الگو روماریو باشد که خودش اعتراف کرده به بانوان سفیدپوست علاقه بسیار بسیاری دارد!

شاید بعد از اینکه به ثروت رسیدند دیگر دخترهای سیاه را صلاحیت دار نمی نگاه کردند! شاید بدترین الگو روماریو باشد که خودش اعتراف کرده به بانوان سفیدپوست علاقه بسیار بسیاری دارد!طبق گزارش این سایت ستاره های فوتبال برزیل ترجیح می دهند با دخترانی قدم بزنند که زیبا رو باشند تا زیادتر مورد توجه رسانه ها قرار دریافت کنند. او نیز هرگز با دخترهای سیاه پوست رابطه ای نداشته هست هر چند خود نیمار یک رنگین پوست محسوب می گردد.

رونالدو هم ازدواج های متعددی را ثبت کرده هست. در میان این ازدواج ها حتی یکی از همسران رنگ پوست سیاه نداشته.

در حالی که یک فوتبالیست سیاه در کنار همسر و یا نامزد سفید پوستش در محور توجه قرار دارد اما زوج های سیاه در رسانه ها دیده نمی گردند.


روماریو و معشوقه سابقش

روماریو و همسر سابقش

آمارها حقیقت را می گویند؟

۷۰ ۷۰ درصد از جامعه فقیر و حتی متوسط برزیل با هم نژاد خود ازدواج می کنند، بدین ترتیب که سیاه با سیاه و سفید با سفید. طبق آمار تنها ۱۵ درصد از برزیلی ها با هم نژاد خود ازدواج می کنند. این مردان می باشند که زیادتر تمایل به ازدواج با سفیدها دارند، در میان بانوان سیاه پوست موفق و معروف نیز این رویه دیده می شود اما نسبت به مردان تا این اندازه به ازدواج با یک سفید پوست تمایل شدید نشان نمی دهند و حریص نیستند.

بانوان سیاه پوست هنوز هم دریبل می خورند. ستاره های برزیلی در حقیقت الگوی دریبل زدن بانوان رنگین پوست می باشند. آنان بعد از رسیدن به آوازه و ثروت این دخترهای رنگین پوست را پشت سر می گذارند و به سمت زندگی پر زرق و برق تری شیرجه می روند. چه کسی توان دارد آنان را ملزم به ازدواج با دخترهای سیاه پوست و فقیر کند؟!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84473

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.