تاریخ ارسال : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گزارش زیست محیطی خبرنگارچالوسی نتیجه داد!

به گزارش شلمچه نیوز، بعد از انعکاس گزارش “فاجعه زیست محیطی در رودخانه مهم و بزرگ چالوس( رودخانه چالوس درمحاصره زباله ه اونخاله ها ) ”   به قلم محمدصفرلفوتی، روزنامه نگار و خبرنگارچالوسی درکانال های تلگرامی و رسانه های مختلف و پایگاه های خبری کشور و استان مازندران؛ برای اولین باراقدام وعملی مؤثر و تقریبا قابل قبول ازسوی نها دشهرداری چالوس صورت گرفت.

البته از پاکسازی پشت بازار میوه و تره بار این شهر، بی اطلاع هستیم وحتما روزهای آینده، مجدد از این نقطه و حاشیه رودخانه توسط همکاران خبری ما، بازدید خواهدشد!

photo_2016-04-22_14-43-49

گرچه به این اقدام اندک راضی نیستیم و امیدواریم هرچه زودتر،شهرداری و واحد فضای سبز آن، زیباسازی، چمن کاری، و نصب لوازم ورزشی ونیمکت ودرکلاج رای مبلمان شهری دراین ناحیه را شروع واثبات نمایند که برای زیست شهروندان و زندگی آبزیان، ارزش واهمیت قایل می باشند❗️

 

✔ازهمکاران عزیزمان در کانال های تلگرامی رویداد نوشهر، مرزن نیوز، نوشهرچالوس کلاردشت؛ وهمچنین پایگاه های خبری بولتن نیوز، شلمچه نیوز، خزر۲۴ و شمال نیوزبه خاطرهمکاری درانعکاس به موقع و سریع این فاجعه زیست محیطی،تشکروقدردانی می گردد.

 

این رسانه ها توانستند باعکسالعمل بهنگام، صدای اعتراض شهروندان این منطقه رابه گوش مسئولین شهری واعضای شورای شهرچالوس برسانند و باعث اقدام آنها درجهت رفع این معضل مهم گردند.

 

امیداست کانالها و پایگاههای خبری مذکور با تلاش، همکاری وهمیاری بیشتربتوانند نسبت به احقاق حقوق حقه جامعهی شهروندان دردیگرمسائل اجتماعی و مدنی و محیط زیست نیزموفق عمل کنند.

 

✔بی شک، شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی که مردم و مسئولان، روزانه ،ساعت ها از وقت شان را به مشارکت و حضور در آنها می گذرانند، در آینده نیز به شکلی ملموس درتمامی حوزه ها ی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و … نقش آفرینی خواهند کرد ولازم است باتدبیروعقلانیت،  بیش از پیش از ان فضا بهره برداری و اینگونه حساسیت ها دایما زنده نگه داشته شود، تاهم ازجهت قانونی وهم ازجهت اجتماعی احتمال بروز این وقایعبه حداقل برسد!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15300

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.