تاریخ ارسال : ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۲۹ دیدگاه‌ها برای گزینه های جدید برای هدایت تراکتورسازی بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

گزینه های جدید برای هدایت تراکتورسازی

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، امیر قلعه‌نویی، حسین فرکی و ۳ مربی بومی را گزینه‌های جایگزینی تونی اولیویرا دانست.

به گزارش شلمچه نیوز، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره جلسه‌ای که قرار بود دیروز برای تصمیم‌گیری در مورد وضعیت تونی اولیویرا برگزار شود، اظهار داشت: از اول هم قرار نبود جلسه برگزار شود و فقط تونی اولیویرا می‌خواست نامه‌ای را تحت عنوان وضعیتش در تیم تراکتورسازی در اختیار ما قرار دهد.

وی افزود: مترجم تونی اولیویرا طی تماسی که گرفت، این موضوع را به اطلاع ما رساند که به همین خاطر نیز قرار است طی روزهای آینده، سرمربی تیم این نامه را به ما بدهد تا ما نیز بتوانیم به صورت حضوری، صحبت‌هایی با وی داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که در صورت جدایی تونی اولیویرا از این تیم چه کسانی برای جایگزینی وی مدنظر باشگاه هستند، گفت: گزینه‌های ما مشخص است و از بین افرادی که در حد نام تیم تراکتورسازی باشند، یک نفر به عنوان سرمربی تیم انتخاب می‌شود.

وی تصریح کرد: اگر تونی اولیویرا میل و رغبتی برای ماندن در تیم تراکتورسازی نداشته باشد، هیئت مدیره طی روزهای آتی جلسه‌ای برگزار خواهد کرد تا با مربی مدنظر وارد مذاکره شود.

«مگر چند مربی در ایران داریم که در حد تیم تراکتورسازی باشند؟»، عباسی با بیان این جمله، خاطرنشان کرد: حسین فرکی، امیر قلعه‌نویی و سه مربی بومی در لیست افرادی هستند که می‌توانند تراکتورسازی را به روزهای خوب خود بازگردانند و ما در صورت عدم توافق برای ادامه همکاری با تونی اولیویرا، با این افراد مذاکره می‌کنیم.

تسنیم

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6725

Comments are closed.